E91 lastenvaunut

Isukki000

Kirjoitanpa tänne, kun itse aikoinani tietoa etsiskelin, että Emmaljunga City Crossit mahtuvat hyvin kokonaisina BMW 3-sarjan E91 farmariin City-kopankin kanssa. Joku tarvitseva toivottavasti löytää tämän tiedon täältä. Joku jarmo kuitenkin vastaa, että "ei kiinnosta", mutta se on voi voi.

11

1716

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Helsinki cityboy

      Ei kiinnosta

    • speedyimareles

      itse taas aikoinani muka tarvitsin tilaa ja hairahduin A6:sen ostoon. Voi surkeudenhuippu mikä kokemus. Vm 2006 multitronicin korjaukseen ja lopulta laatikon vaihtoon 9000 e. Sähkövikaa, 2 x jätti tielle, ... Sitten tulin järkiini ja tuumasin etten halua ajaa linja-autolla joka on koko ajan korjaamolla ja vaihdoin bemariin. Nyt on alla E91 330d ja turvaistuimet kahdelle ja vaunut myös, tilaa on just sopivasti. Ja voi voi kuinka iskää hymyilyttää ajella... Kylä lähtee muttei kuluta!

      • tiorwptiorwopeir

        BMW on niin vitusti parempi kuin audi, ettei järki riitä!!!

        Nimimerkillä KOKEMUSTA ON!!


      • ghjkjhg
        tiorwptiorwopeir kirjoitti:

        BMW on niin vitusti parempi kuin audi, ettei järki riitä!!!

        Nimimerkillä KOKEMUSTA ON!!

        sinulla juuri ei ole kokemusta. On muuten aika noloa vastaa omaan viestiin. Siinä olet oikeassa että sinulla ei järki riitä.


    • isä myös

      Pitkittäin vai poikittain? Eli syökö koko kontin jos ne kärryt on siellä? Itellä sama ongelma ja 5-sarjalaista nyt katsellaan... 3-sarjaa sais halvemmalla, mutta ei oo varmuutta mahtuuko kamat. Meidän tarpeisiin (ison koiran ja rattaiden kanssa) niiden kärryjen pitäis mennä sinne pitkittäin, muuten ei onnistu...

      • ____________________

        Meillä menee Teutonian vaunut koppineen ja pyörät kiinni pitkittäin ja poikittain. Tämä tapahtuu vielä suojaverhon alle.


      • isukki,......

        Poikittain menevät, niiden taakse jää tilaa vielä parille putkikassille ja muulle tavaralle ja sivuillekin menee jotain, mutta koiraa en kyllä ehkä lähtisi tunkemaan. En ole itse asiassa kokeillut koppa ja runko erillään tai ilman pyöriä, siten voisi mahtuakin. Tietty jos on iso koira, niin aika ahtaaksi käy kyllä ihan varmasti.


    • y,guhj

      viitsi moista paskaa täällä jauhata....... kertoo, että penali on ahdaspaska.

      • ,

        taitaa olla aika ahdas pää.


    • Joku tarvitseva

      "Joku tarvitseva toivottavasti löytää tämän tiedon täältä."

      Kiitos tiedosta, tästä oli apua koska samaan autoon harkinnassa juuri kyseiset vaunut.

    • lippalakkipäisten

      finninaamaisten

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      349
      1332
    2. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      64
      783
    3. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      773
    4. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      38
      745
    5. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      161
      704
    6. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      661
    7. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      62
      647
    8. 47
      644
    9. 57
      638
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      48
      598
    Aihe