Että tässä Suomi24-uudistuksessa on konsultoitu psykiatreja ja vahvasti.
1.Plussaus-mahdollisuus poistettiin: Jollekin voi tulla paha mieli jos hänen kommenttejaan ei plussata.Tekosyy.
2.Lukukertoja ei näytetä:Tavoitteena lisätä ihmisten vainoharhaisuutta.
3.Nykyisin on helpompi ilmiantaa kirjoituksia:Psykiatreille tyypillinen valvontamentaliteetti.
Olen aika varma !
5
78
Vastaukset
- Komppaan
Samoin tiedän, että "psykiatri."-nimimerkki kuuluu Suomi24:n ja Ylilaudan moderaattoreihin, jotka valikoivat säilytettävät viestit omin päin, eivät Suomi24:n sääntöjen mukaan. Tämän viikon aikana useampia viestejä on suljettu keskusteluista tältäkin palstalta, vaikka sääntöjen mukaan keskustelun sulkuraja on puolen vuoden passiivisuus. Hän on kymmenien palstojen moderaattori myös työtunteina, joten todellisuudessa hän ei keskity työhönsä Harjavallassa ja Porissa.
- huonompiiiiii
ainakin palstan luettavuus on heikentynyt. nyt näyttöä joutuu kelaamaan ylös alas, eli näytölle ei mahdu kerrallaan paljon mitään. Tila on varattu varmaan mainoksille.
- HuonoksiMeni
Just samaa olen miettinyt, aikaisempi Suomi24 toimi paljon paremmin ja vaivattomammin, nyt näyttöä joutuu kelaamaan ties kuinka kauan ennenkuin pääsee alas viimeiseksi kirjoitettuihin. Kenenkähän etuja lisävaivalloisuus oikein ajaa?
- kyyläus
Sekä yläkeskustelut on poistettu jotka yleensä sai tuhansia lukijoita joissa käsiteltiin usein myös terveydenhuollon epäkohtia.
- kyyläys
Eikä arkistosta löydä enää vanhoja kirjoituksia kun haku on poistettu! Tänään meni reilu tunti kun etsin erästä kirjoitusta kunnes luovutin.Ennen ei tarvinnut kuin kirjoittaa hakusana ja kirjoituksen löysi hetkessä.Mihin tällä pyritään?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "944233Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293213No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452340- 351358
- 10949
- 136936
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124786- 11770