Mikä siinä viehättää? Sivistynyt väestö hankkii itselleen Audeja, Bemareita ja Volvoja. Opetetaanko siellä amiksessa alistumista, vai mistä tämä tämä johtuu?
Miksi ammattikoululaiset ajavat aina Toyotalla?
Hojohojojo
453
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Johtuu siitä, että sinä vähä-älyinen, mielisairas idiootti olet sen verran jälkeenjäänyt, että tunnistat vain Toyotan.
Minun penskani ajoivat 1200 Ladalla.
Halpa hankkia ja purkuosat likimain ilmaisia.
Paskamoinen ajettava. Sen jälkeen kaikki muut tuntuivat upeilta.
Luonteen kasvatusta. Hyvä rokotus sinun kaltaisiasi idiootteja vastaan.
Nykytilanne. Toinen ei tarvitse autoa kesksuta-asumisen vuoksi.
Toisella on työsuhdeautona joku Volkkarin tila-auto, Shara tai jotain sinne päin. Kasattu enemmän tekniikkaa kuin osaan kuvitellakaan.
Kouluvaiheessa halveksittu halpis. Erinomainen valinta!
Köyhiähän opiskelijat ovat, joten on tyydyttävä vähempään. Toisaalta nuoret pojat saavat jopa hupia 30-vuotiaan autonromun rassaamisesta. Lisäksi ammattikoulussa on hitsausvehkeet ja sehän on japsin ylläpidossa ratkaisevan tärkeää.
siksi kun on rahat vähissä ja pitää saada luja auto jota ei tarvitse kokoajan rassata kuten euroräppänöitä.ja talvella pitää lähteä käyntiin ilman roikassapitoa ja mukavahan siinä on taretakki.siksi toyota on valinta.