Ylläpito, voisitteko lisätä aloituspäivämäärän keskustelulistaan?
Sille on sopiva paikkakin, kun tietoa on kolme riviä, joista alin on lähes tyhjä.
----------------------------------------------------------
(pallukan yläosa) Keskustelun otsikko..... viimeisen vastauksen postitusaika
(pallukan alaosa) Keskustelun alkuosa.......
paljon tyhjää... tyhjää tyhjää tyhjää tyhjää tyhjää... (puhekupla) vastauksien lkm
----------------------------------------------------------
Laittakaa se aloituspvm tuohon kolmannelle riville vaikka suluissa. esim. (27.11.2006)
Idea: aloituspvm keskustelulistaan lisättävä
Tuo_on_hyvä_idea
3
<50
Vastaukset
- HäivyTaiTapanSut
ideasi on toteutettu jo noin 16 vuotta sitten vuonna 1999
- uudistuksia_kaivataan
Miksi pitää häipyä? Miten niin tappaisit juuri mut? Miten tappaisit?
Toteutettu? Taidat nyt sekoilla sillä se taitaa olla jollain muulla foorumilla. Ei tällä foorumilla ole sellaisia nähtykään, mutta olisi aika lisätä.
- kannatetaan
Tuo pvm:n lisäys olisi hyvä. Mikä on Suomi24:n ylläpidon ja kehitystiimin kanta?
Tietenkään kaikkia ei voida miellyttää, sillä spämmääjät eivät tykkää, koska tuon jälkeen heidän ikivanhoihin keskusteluihin laittamia spämmäysviestejä ei luettaisikaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841676Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2701576Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2821336Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691282- 57895
- 66864
- 45854
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em65853Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40841Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤45803