http://mvlehti.net/2016/02/02/sotarikollinen-muhanad-jalal-asuu-kouvolassa/
Etsintäkuulutus ja kuva:
http://www.frbiu.com/militias-in-eu-160516061578158715761610-1605160416101588161015751578-16011610-15751608158515761575.html
Ilmoitelkaa heti poliisille, jos tiedätte sotarikollisen tarkemman olinpaikan!
Sotarikollinen Muhanad Jalal asuu Kouvolassa
16
130
Vastaukset
Enään ei ilmoitella mitään! Älkää ilmoitelko, Kouvolan poliisi suojelee ISISiä.
- Kouvoliiksi
Tuskinpa tämä rikollinen Kouvolassa oleilee otsikon nimellä, joten painakaa naama mieleen. Ilmoitelkaa asiasta tuttavillenne, jotka ovat mamujen kanssa tekemisissä. Tuskinpa poliisi tästä asiasta oma-alotteisesti kiinnostuu, kun vihje tulee MV-lehden kautta.
- ei.järkeä.touhussa
http://mvlehti.net/2015/09/26/vieraiden-maiden-taistelijoita-pakolaisina-suomessa/
Naamat mieleen! Näin isoja rikoksia ja tekoja ei Suomen poliisit ja hallitus ymmärrä. Kukaan ei meitä suojele. He liikkuvat täällä vapaasti. Poliisilla on tärkeämpää tekemistä esim mopopoikien vahtiminen - enäänenäänenään
"Enään ei ilmoitella mitään! Älkää ilmoitelko, Kouvolan poliisi suojelee ISISiä."
mene sinä vittuun täältä pelle lässyttämästä - tätämieltäolen
"Poliisilla on tärkeämpää tekemistä esim mopopoikien vahtiminen"
niin näitä 2 pyöräisillä ajelevia munattomia idioottejahan ei saisi
varmaan yhtään komentaa??
kyllä mun mielestä on ihan oikein että vahditaankin.
kun ei kullannupuille mene säännöt päähän tai vanhemmissako vika?- tärkeinensin
Kuules nyt tottakai saa komentaa, mutta ekana väkivaltaiset terroristit kiinni. Asiat tärkeysjärjestykseen!
- jotenkin-haiskahtaa
Ei tietoa, mutta jos oikeasti joku haluaa näitä saada selville niin paras aloitttaa näistä suvakkilehtien toimituksista. Saattaa olla ettei mitään selviä mutta kun niiden kirjoituksia lukee niin ei ainakaan huonompia aloituksia tutkinnalle.
- eihelvettinäitäjuttuja
oletteko ihan täysipäisiä?
vai että ihan sotarikollisia asuu kouvolassa?
sotiahan täällä käyvät mannet harva se päivä pyssyjen ja puukkojen
kanssa. Yhdenkään matun en ole kuullut ketään ampuneen täällä.- minävaansuomesta
Näyttää kohta käyvän pahasti meille suomalaisille. Surullista. Ja varsinkin jos emme tee mitään...
- CEon0402
Ihan täysipäisiä ollaan. Näitä kurkunkatkojista on kyse, jotka nyt hoivakodeissa paijataan Kouvolassa. Ehkäpä Rekolassakin niiin niiiiin syyttömiltä suvakkien mielistä vaikuttavat ovat nämä sotarikolliset. Pitäkää vaan varanne! Ulos maasta heti nämä sotarikolliset roskasakit!
- häivyitsevaan
painu sinä vaan ulos maasta paskamulkku.
ei sinulla ole mitään syytä huudella tuollaisia.
ei sitä työtä heti niin vaan saada jos tullaan sotaa pakoon turvalliseen maahan.
painu sinä sitten heidän maahansa kun sinä menet sotaa pakoon.
veljeile mannejen kanssa. hehän ovat jo iät ja kaudet "sopeutuneet kulttuuriin".
montako suomalaista pitää vielä menettää ? - AkateeminenAntiRasisti
Erittäin hyvä, että näille Kurreille on nyt tehty realiteetit selviksi tasavallan presidenttiä myöten. Tässä ei ole kyseessä viha tai rasismi, vaan todellakin faktat ja elämisen yleiset totuudet. Nämä tällaiset Kurrit ovat itse eläneet täysin käsittämättömässä kuplassa ja nyt kokevat vihana vastakkaiset ja reaalimaailmasta peräisin olevat mielipiteet
- AkateeminenAntiRasisti
Ai niin, unohtui mainita myös ihmisen loputon ahneus. Kurrit ja kumppanit ovat elättäneet itsensä juuri tällaisten älyttömien puuhastelujen kautta. Varoista, jotka me tuottava osa kansasta olemme ensin leiponeet kasaan.
Kuka sitä omaa oksaansa sahaisi, vaikka kollektiivisesti olisikin pahan teossa muita kohtaan. - minävaansuomesta
Peukkuja sulle, olet oikeassa!
- wwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
AkateeminenAntiRasisti kirjoitti:
Ai niin, unohtui mainita myös ihmisen loputon ahneus. Kurrit ja kumppanit ovat elättäneet itsensä juuri tällaisten älyttömien puuhastelujen kautta. Varoista, jotka me tuottava osa kansasta olemme ensin leiponeet kasaan.
Kuka sitä omaa oksaansa sahaisi, vaikka kollektiivisesti olisikin pahan teossa muita kohtaan.No, saaneet rahaa ja luontaisetuna mustaa patukkaa. Sen takia Kurrinkin piti tehdä töitä vielä eläkkeellä ollessaan.
- Patukanystävä
Kymen 4H Yhdistyksen Lappalainen hyppää mustaa patukkaa ratsastamaan kanssa ilomielin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su1609091- 664834
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1494612Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene234002Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko353573Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.423570Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla383458- 483203
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?422921- 492714