En oikein ymmärrä miksi ihmiset huutelee isojen kyrpien ja isojen tissien perään, tai mainostaa näitä ominaisuuksia.
Itse en ole ikinä pitänyt niitä tärkeinä ominaisuuksina toisissa ihmisissä, enkä ole ikinä kellekään sanonut haluavani isompaa kyrpää tai että jollain olisi pieni tai mitään vastaavaa. En ole myöskään haukkunut ketään naistakaan ikinä pienirintaiseksi, enkä isorintaiseksikaan.
Miksi jotkut ihmiset on niin törkeitä että puhuu toisille tommosia, tai edes täällä palstalla?
Ikävä viisaita ihmisiä
7
210
Vastaukset
- unelias_poiju
Vaikuttaa siltä että niiltä jotka puhuu isoista tai haukkuu yms. puuttuu tunneälyä, voisiko se johtua vain siitä?
- miehen_mielipide
Joku tänään ainakin fantasioi suurista daisoista ja markkinoi itseään kuin omaisi tuollaiset ulokkeet. Tosiasia vain nyt on, että miehet tykkää sopusuhtaisista naisista, joilla on myös terveet jutut, ja itsetunto kohdillaan. Tuon yhden kannattaisi käydä ehkäpä juttelemassa ammattiauttajalle.
- unelias_poiju
No mut voihan hänellä olla isot. Jos hänestä kiinnostuu joku jolle se merkitsee eniten ihmisissä niin sittenhän he ovat vain hyvä pari toisilleen, ehkä, jos muuten sopivat yhteen.
- Reppanat
Eipä näytä kukaan kiinnostuneen kun täällä pitää mainostaa.
Ei se koko kata liiketttä ja nautintoon kyllä se isäntäkin tällä viikolla todisti sormensa ei ole yhtä iso kuin sen Jalmari mutta olisin kierinyt ilosta jos käsi olisi ollut irtonainen tänään.
- Vainnormivarustus
Minusta on pelkästään hyvä,et eräät kertoo tuolla sinkkupalstalla esittylyissään vaatimukseksi "runsas varustus"! Voi heti blokata heidät vaihtoehdoista pois,eikä jää turhaan harmittaan jälkikäteen,kun ei siitä ois pienestä varustuksesta johtuen,olisi tullutkaan mitään!
- bläää
Kropan palvojat :(.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on626765- 666628
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1445414Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist504453En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204069Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53620- 373178
- 283093
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris692730Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....
Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta362233