hyvää työtä pojat tekee
M.P.E RAKENNUS OY Lahti
4
2500
Vastaukset
- hhahhhhaaa
hyvä juttu, mainostaa täällä omaa virikkaa:@
- toteaja
tätä suomalaista kateutta, heti kun kehuu jotain syytetään siitä että kehuu omaa firmaa. EI VITTU mitä touhua. Saatanan kateelliset paskat.
ps. minulla ei ole mitään tekemistä ko. firman tai viestin avaajan kanssa.
- Pettynyt
Itse en koskisi edes 6 m salaojaputkella ko. firmaan. Tämä on oma kokemukseni.
- Vasara ja nauloja
Moi. Millaisia kokemuksia ko firmasta todella on vai onko nämä taas niitä "lystikseni pottuilen"? Se, ettei koske putkellakaan tms. ei juuri kerro mitään. Kusiko urakka, väärin rakennettu, vai mitä? Ei kai kukaan koskaan ole täysin tyytyväinen varsinkaan maksaja. Miten on, mitä rarkoitatte?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
voitaisiinko unohtaa se sotku?
Olisiko mahdollista aloittaa puhtaalta pöydältä vielä? Ikävä sua ****524312- 852872
- 892151
Milloin nainen saan sinut?
Kanssani eroottisiin hetkiin? Tiedät ja tunnet kovan haluni, hellyyden myös. Onko vastauksesi edelleen, että en tiedä, e111472Ovatko persut tehneet jo päätöksen ulkopolitiikastaan?
Persujen olisi hallituspuolueena syytä tehdä jo päätöksiä siitä, aikovatko he olla pro-Ukraina vai pro-Trump eli pro-Put1781344Jee! Palsta toimii jälleen!
Viestiarkisto näkyy ja kaikki pelittää. Tätä on odotettu, vaikka ei tässä mitään odotettavaa ole ollut.231276Haluan että tiedät tämän
Jos luet täällä. En ole sinulle vihainen, vaikka asiat menivät niinkuin menivät. Ajattelin, että et tykkää minusta, jonk841224- 261109
A, teksteistäni löydät itsesi
jos luet tarkkaan. Vain epäsuorasti voin tunteeni myöntää, en halua minkään rikki menevän. Kaipaan sinua ja odotan näkem171099- 121099