Kumman kaa?

Cathy vai angie?

Kumman valitsisit...

A. naiseksesi

Kumpi on...

B. kauniimpi

Entä...

C. seksikkäämpi?

Cathy aka Catherine Zeta Jones:

http://4.bp.blogspot.com/_H9ojxJdxk2o/TBfCiDe-f_I/AAAAAAAAAZE/Z5v5WlndU9w/s1600/catherine-zeta-jones-tony-awards-2010-06.jpg

Angie aka Angelina Jolie:

http://1.bp.blogspot.com/-XpetQL1tRRQ/TPMolyoRLmI/AAAAAAAAKho/RkwEppMTNIg/s1600/Angelina Jolie.jpg

Leidit vierekkäin:

http://angelinajoliephotos.net/wp-content/uploads/2011/01/michael-douglas-photobombs-catherine-16361-0.jpg

Vastaukset perusteluineen, kiitos :)

7

294

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dfhtyutui

      Minua viehättävät enemmän Catherinen pehmeämmät piirteet...

    • ------

      Angelina on kuningatar, joten tietysti Angelina.

    • jeps jeps

      Kyllä se on Cathy.

    • Mr.Fortuna

      C)mies keskeltä:DD

    • vgu

      Molemmat ovat kauniita, ainakin olleet, mutta miten nämä kuvat näyttävät niin kamalilta.... Jolie näyttää melkein sairaalta, rohtuneet huulet ja tikunohuet kädet, 30 kiloako tuo painaa? Jones näyttää muoviselta...liikaa meikkiä? Vai onko nuo enää muutenkaan luonnontilassa edes kasvoiltaan, ei varmaan? Todella sääli.

    • Jolie-fani

      Aika huono kuva tosiaan molemmista. Jolie näyttää liian laihalta ja Jones pallonaamalta.

      A. Naiseksi valitsisin Jolien.

      B. Vaikea sanoa kumpi on kauniimpi, koska ovat eri tavalla kauniita ja eri ikäisiä. Zeta-Jones oli varmaan aikansa suuria ihanteita, Jolie taas enemmän sellainen, mitä nykyisin ihannoidaan. Molemmat mielestäni kauniita tummia naisia, mutta sanoisin Jolie, koska hänessä on se jokin juttu, mikä tekee hänestä erityisen. Zeta-Jones on tyyppi-ihanne, näyttävä, mutta tietyssä mielessä hyvin mitäänsanomaton.

      C. Jolie on mielestäni paljon seksikkäämpi, etenkin nuo huulet ovat vallan eroottiset ja saavat aikaan tiettyjä mielleyhtymiä :D.

      Mutta molemmat tosiaan menisivät. Angelina voisi toki vähän lihottaa, ja Jones vähän jo iäkäs, mutta melkoinen milf kuitenkin!

      • _huvittunut_

        Joliella ja Jonesilla on vain 6 vuotta ikäeroa :D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      72
      4657
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      71
      4449
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      111
      2977
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      73
      2873
    5. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      22
      2186
    6. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      58
      2008
    7. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1699
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1513
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      112
      1389
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      185
      1298
    Aihe