Tällä palstalla on näköjään menny termit täysin sekaisin, ja jotkut yrittää tarkoituksella hämärtää sitä mitä käsitteellä alemman tason mies oikein tarkoitetaan. ATM tarkottaa nimenomaan miestä joka EI saa naista. Jos mies saa naisen ja pääsee panelle ja jopa seurustelee, tällöin on kyseessä KTM eli täysi tavis, joka ei ole mitenkään poikkeava valtaväestöstä. Alemman tason miehet on niitä kuormasta pudonneita ressukoita ja reppanoita jotka ei uskalla tytöille edes puhua. Siinä on aika vaikea päästä panellekaan silloin. Älkää siis sekoittako alemman tason miehiä muihin, me ollaan täysin oma ihmisryhmämme.
ATM ei voi saada naista
yksinäinen perjantai
396
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No ***** kun ei tarkoita. ATM tarkoittaa miestä, jonka naisensaantimahdollisuudet ovat heikot. Piste. Oma häpeänne sitten, jos kuvittelette jonkun tietyn piirteen kuuluvan alempitasoisuuteen. Ei kuulu.
Hah hah!!!!! Aloittajan epätoivo HUUTAA!! Jackaroo on pistänyt pojille jauhot suuhun. Jos ATM saa naisen niin eihän hän koskaan ATM ollutkaan vaan piilo-KTM!!! Entä jos palstan pahimmat ATM:t, kuten Älyn Jättiläinen 47 saa naisen - > No hänhän on kaikki nämä vuodet tänne kirjoitellessaan ollutkin salaa KTM ellei peräti YTM!!!
Vanha viidakon fakta on että: MIKÄÄN EI PELOTA ATM:ÄÄ NIIN PALJON KUIN MUUTOS, SE ETTÄ OMAT HAAVEET TOTEUTUISI - sen tähden hän sabotoi jopa omaa onneaan. Tämä on fakta.
Mut voihan joku olla vaikkapa kaksvitoseks asti täysi ATM, eli ei uskalla puhua naisille, ei oo päässy panee jne.
Mutta sitten hän tekee ryhtiliikeen, muuttaa elämänsä suunnan.. ja saa kuin saakin kivan tytön omakseen. Tällöin hän MUUTTUU ktm:ksi, mutta se ei poista sitä tosiasiaa että hänellä oli ATM-historia aikaisemmin.
Mies voi olla elämänsä aikana ATM, KTM ja myös YTM.