"Poliisin oli tarkoitus olla saarella."

http://yle.fi/uutiset/teemat/Norjan_tragedia/2011/07/poliisin_oli_tarkoitus_olla_paikalla_nuorten_leirilla_2744127.html?origin=rss

Miten helkkarissa te tämän ymmärrätte??...jo on hämärää; ei kai tämä vaan ollut "se toinen", josta useat mainitsivat - ilman virka-.asua?
2100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hän on yksi ammutuista.

Breivik ampui tuon poliisin jossain teini-ikäisten murhaamisen välissä. kertovat tuoreet uutiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kauhumaailma kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/teemat/Norjan_tragedia/2011/07/poliisin_oli_tarkoitus_olla_paikalla_nuorten_leirilla_2744127.html?origin=rss

Miten helkkarissa te tämän ymmärrätte??...jo on hämärää; ei kai tämä vaan ollut "se toinen", josta useat mainitsivat - ilman virka-.asua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu