Moi vaan kaikki palstan väki.
Taas on yksi päivä päättynyt. Kerro miten sen vietit. Entä mitkä ovat suunnitelmasi huomiselle?
Taas on yksi päivä päättynyt. Kerro miten sen vietit. Entä mitkä ovat suunnitelmasi huomiselle?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Oletko se sinä, Äly?? Onko toi sun uusi nimimerkki?
En ole Älyn haamu :)
Itse olin tänään laiska enkä saanut juuri muuta kehittävää aikaiseksi kuin juoksulenkin ja vähän lihaskuntoilua. Luvattoman paljon aikaa kulunut tänään netissä pyörimiseen..
Huomenna aion katsastaa auton ja soitella kavereille jos vaikka joku lähtisi oluselle..
Kävin puntilla ja sitten tekemässä päästömittauksen autoon. Sitten pesin pyykkiä ja tein ruokaa. Nyt vitutttaa, maha on turvonnut, olen yksin ja pettynyt elämääni.
Auto katsastettu ja pesty. Nyt istun perseelläni yksin tyhjyydessä. Aion taas kuunnella koko yön mp3:sia ja kattella nettipokea. Joskus aamuyöstä sitten menen nukkumaan ja herään puolitapäivin. Kas sitä on yksinäisen sinkkuameeban kesä.
KEskiviikko vois vaikka nylpyttää pippeliä koko päivän. Toivon että sataa, koska silloin ei tarvi mennä ulos. Sade on siitäkin ihana että se pitää elukat poissa kaduilta. Eipä ole niitä naapurin horoja tai teinityttöjä määkimässä tuolla kaduilla.
Seisoo, seisoo
Aamupäivä ajan tappamista, iltapäivä & ilta ihanien ihmisten seurassa, nyt taas ajan tappamista. Huomisen suunnitelmat vielä auki, mutta ilmeisesti ihanat ilmat jatkuvat joten koko päivää en kotona aio istua.
Nyt nukkumaan kun ei mielekkäämpääkään tekemistä ole.