Kolaroi 5 autoa joiden yhteishinta 800 000€

4109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tulikohan risteys eikä blondi osannut päättää mihin päin kääntyä, joku sanoi: "make up your mind!" ja blondi rupesi laittamaan huulipunaa otsaansa ja seuraukset jo tiedetäänkin :D

Äänestä

niinpä, ei raha tuo onnea eikä sivistystä.

Äänestä

Niin mitä sitten, ei paljon meitä kiinnosta. Aivan turha avaus.

Äänestä

Taitaa silikooni ja botox olla osallisena ja syypäänä kolareihin. Taitaa olla myrkkä molemmat aineet. Vai onko nuo aineet mittari käyttäjän älystä ja kyvystä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wrrrooooom kirjoitti:

Viisi autoa kolhiintui joiden yhteishinta lähes 800 000 euroa.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2019340/Hapless-blonde-crashes-250k-Bentley-FOUR-supercars.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu