tui tui bimbot

jutellaan
1068
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat
  • aijai kun bimbot on pöljiä

    Äänestä

  • Nää bimbojen tuohtumiset on aina tosi huvittavia :--)))

    Äänestä

  • höhöööö kirjoitti:

    Nää bimbojen tuohtumiset on aina tosi huvittavia :--)))

    Miu *hih hih*!

    Äänestä


Mitä bimbo? Haluatko nuolla mun p*illua?

Äänestä
  • Jos maksat 10 euroa.

    Äänestä

Otatko suihin?

Äänestä
  • Jos tarjoat oluen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jhrfghjd kirjoitti:

jutellaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu