Silarit & posliini, so last season

_-M-_

"Pornolehtien muoti on muuttunut viime aikoina - monien mielestä terveempään suuntaan.
Muun muassa Jallua päätoimittava Vesa Riihinen kertoo, että silikonirinnat ovat nyt out ja luonnollisuus in. Myös kansainvälisessä kuvatarjonnassa silikoninaiset ovat vähentyneet.

- Lukijapalautteessakin on nähty, että silikoniin ollaan kyllästyneitä. Siihen luonnollisuuteen liittyy sekin, että genitaalialueen karvoitus on tullut aika kovaa vauhtia takaisin, Riihinen sanoo Ylen haastattelussa."

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/yle-muoti-pornolehdissa-on-nyt-muuttunut/art-1288404309048.html

Ihan hyvä suuntaus. Perässä toivon mukaan menevät tatskat.

7

182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • turpea jänis

      JOo, mikään ei ole rumempaa kuin tatuoitu, lävistetty, käytetty nainen. NÄä naiset ihankuin haluaa oikein mainostaa ja toitottaa maailmalle että ovat käytettyjä.

    • -------

      Silarit ja tatskat vois lentää vidduun, mutta kerran vielä minäkin haluaisin päästä posliinia nuolemaan.

      • -----

        Kunnon karvoitus on parempi. Se tuntuu hyvältä poskea vasten ja on miehekästä sylkäistä aina välillä pari karvaa suusta.


      • .--------.
        ----- kirjoitti:

        Kunnon karvoitus on parempi. Se tuntuu hyvältä poskea vasten ja on miehekästä sylkäistä aina välillä pari karvaa suusta.

        Ei voi tietää ennen kuin on vertaillut.


    • Juu kyllä mä ainakin tykkään siitä kun nainen on täysin luonnollinen ilman mitään keinotekoisia asioita (tatskat, lävistykset, sheivaukset, jne.). Eli luonnollisuus on iso plussa mun mielestä.

      • Kirjoittaja

        Samalla linjalla. Jos naisella on rautaa naama täynnä, niin ei voi olla miettimättä roikkuuko myös tisseistä kaikkea kamaa ja onko alapäälävistys.

        Tatuoinneista hölmöimpiä on viisisakarainen tähti, jollainen löytyy varmaan suurimmalta osalta aikuisviihdenäyttelijöitä jostakin päin kehoa. Tai sitten tavallinen ympyrä. Oma lukunsa on tietysti kännissä tehdyt tatuoinnit, jotka näyttävätkin kännissä tehdyiltä.

        Naisten silikonirintoja voisi verrata miehen ottamaan hauisimplanttiin. Niillä ei tee mitään. Ovat vain lisäpainona hämäyksen vuoksi.


    • Mies1985

      Kunnon majava näyttää paremmalta kaukaa katsottuna ja tehokkaasti merkkaa kohteen sukukypsäksi naiseksi. Lähietäisyydeltä taas posliini voi olla parempi. Kuitenkin jos naisen alakerta on rumaksi muodostunut, on karvoja luultavasti syytä harkita joka tapauksessa.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1157
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      803
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      45
      599
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      559
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      548
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      219
      513
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      50
      504
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      502
    Aihe