Hommaa muija, joka on suurin piirtein ikäisesi, joka tekee samantasoista paskaduunia kuin sinäkin, (siivooja, Siwan kassa, puhelinmyyjä yms.) joka on korkeintaan tavallisen näköinen, tulet huomaamaan yllätykseksesi että saatat olla jopa tyytyväinen tai jopa onnellinen elämään sellaisen naisen kanssa.
Tyytyisit Älyn haamu tasoiseesi naiseen
Haamuton Äly
1185
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
haista paska
Mikäs Siwan kassassa on vikana? Jotkut siivoojatkin ovat ihan mukavia. Ne siis, jotka ovat olleet alalla vasta vähän aikaa.
No, anteeksi jo loukkasin jotakuta, minuunkin on tarttunut se kielenkäyttö mitä tällä ja muillakin foorumeilla käytetään, kun kuvataan matalapalkka-aloja, joita ei kovin arvosteta, mutta jotka silti on tärkeitä. Kyllä noissa luettelemissani ammateissa on varmaan ihan kivojakin naisia hommissa.
Ei sillä ammatilla ole väliä vaan ulkonäöllä. Rumat naiset ei kiinnosta mua tippaakaan.
Kerro joku syy, miksi joku teininainen viitsisi olla kanssasi, mitä sinulla on tarjota jollekkin teininaiselle?
Aivan sama. Minua ei kiinnosta tippaakaan rumat naiset. Ei ole koskaan kiinnostanut eikä tule koskaan kiinnostamaan.
Aivan sama sulle mitä naiset sussa näkee, kunhan antavat p*llua, eikö vaan? Ja parempi vielä jos pitäisivät ämmät turpansa kiinni, vai mitä?
Real dollia sinä kaipaat etkä naista.
Useimmat kassaneiditkin on tasokkaampia kuin Älyn haamu. Lidlistä saattaisit ehkä löytää itsellesi oman.
Haamun ongelmahan on se, ettei hän oikeasti saisi edes läskiä, itseään vanhempaa puhelinmyyjää. Siksi Haamu kiukuttelee täällä ja esittää vaatimuksia teininaisista.
Heh, tyypillinen rahasta kiihottuva nainen joka luulee, että naisen markkina-arvolla ja niinkin abstraktilla käsitteellä kuin työllä olisi jotain tekemistä keskenään.
Naisen markkina-arvo = ulkonäkö käyttöaste.
Niin päin se kuitenkin toimii, että kyllin hyvässä duunissa työskentelevä (tässä tapauksessa puhelinmyyjä, siwankassa, työtön) ei katsoisi haamuun päinkään.