Kertokaa mulle mistä tämä voisi kertoa! Eli alussa mies halusi vain seksisuhteen, paljon hinkkasi itseänsä minuun ja koitti saada, itse en vain oikein syttynyt ajatukselle.. Alettiin tapailemaan enemmän ja pikkuhiljaa tämä piirre tässä miehessä on häipynyt. Nykyään koskettelee mua, sängyssä kietoo käden ympärille ja silittelee päästä, ei yritä ollenkaan tunkee kättä pilluun tai millään tavalla hinkkaile itseänsä mua vasten. Ottaa mut kainaloon, halailee jne.. Onko mies ehkäpä kiinnostunut minusta muutenkin kuin vain pillusta? Mies on 32v!
Nyt miehet oikeesti auttakaa!!
Kiinnostustako??
14198
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Se haluaa lainata sun kirjastokorttia mutta ei saa sanottua?
Haluan oikeesti asiallisia kunnon vastauksia ei mitään tuollasia vitsejä!!
Kunnollinen vastaukseni:
Naisilla on näissä asioissa lähes pettämätön intuitio.
(siis mitä ajattelet sillä olevan mielessä?)
...............................
Miehen kiinnostuksen kohteet muuttuvat jatkuvasti. Viestisi on tullut palstalle klo 23:38. Ei sen perusteella voi enää päätellä sitä, mikä miestä tällä hetkellä kiinnostaa.
Mies on kiinnostunut, selvä merkki.
Kalat
Sinun ja rakkaasi kannattaisi jutella vähän enemmän tulevaisuudestakin. Nyt saattaisi olla sitoumusten aika, jopa yhteiselämän aloittaminen voisi olla kiva juttu.
Vesimies
Joku yrittää viihdyttää itseään kustannuksellasi. Pidä tarkasti huolta, ettei hän onnistu puuhasteluissaan. Tämä sama piinaaja on kiusannut sinua jo jonkin aikaa.
Valitse sopiva.
Sinulla on hyvä lähtökohta seurustelulle. Jatka vain siihen malliin ja suhde saattaa onnistuakin, edellyttäen tietenkin että olet myös itse kiinnostunut.
Ei kannata ehkä vetää johtopäätöksiä hätiköiden.
Jos jaat miehet, sinänsä loogisesti, kahteen ryhmään sen perusteella yrittävätkö he tunkea kättään pilluusi (melko suoraan lainatakseni) vai eivätkö yritä, niin itse olisin taipuvainen tulkitsemaan niin päin, että siinä pillua hamuavien joukossa voisi olla suurempi osuus auhdetta haluavilla kuin siinä ryhmässä joka ei hamua.
Ikäväksesi ja ikäväkseni on samalla todettava että on melko todennäköistä että maailman miehistä enemmistö kuulunee siihen ei hamuavien ryhmään.
Joka tapauksessa on mielestäni hieman oikovaa tulkintaa, jos ajatellaan että siitä että mies ei yritä tunkea kättään pilluusi seuraa että hän haluaa suhteeseen kanssasi.
Olen itsekin muistaakseni tavannut miehiä jotka eivät yrittäneet kaivaa haaroväliäni mutta eivät myöskään halunneet suhteeseen kanssani.
Noh, oletko itse kiinnostunut? Nähtävästi kun rupesit sitten kumminkin seukkaan vaikka toinen olikin "lääppijä". Eli mikä on ongelma? Jos kerta mies on semmoinen kuin sua kiinnostaa niin siitä sitten vaan. Kyllä se varmaan vuoden sisällä selviää että oliko ukolla tarkoitus vain päästä pöksyihin "pidemmän kaavan kautta".
Jos taas tuntuu ettei rahkeet riitä vuoden mittaiseen kokeiluun niin paskaako sitä jahkaamaan turhan takia vaan siirry eteenpäin.
Itehän tuon tiedät parhaiten: haluut sä sen vai et?
Mä oon kiinnostunu kyllä, mutta eipä miehestä oikein tiedä. No sittenhän tuon ajan kanssa näkee miten käy.
TIK,TAK.
Soon ihastunu. Tai soon tykästyny. Eikö olekki söpöä! ^^
Jos olet puutteessa.
netistä pornoa..jääkaapista ehkä löytyy kurkku?makkara? tai porkkana...kortsu päälle ja nauttimaan...mielikuvitusta käyttämällä löytää kodista vaikka ja mitä kivaa,kunhan ei ala epäröimään -olenko normaali jos runkkaan makkaralla :d
Oma neuvosi.