korkkarit, fetissi

grrrrr

Onko täällä muilla korkkreihin liittyviä fetissejä? Itseäni kiinnostaa koroilla murskaus ja siihen liittyen vähän muutakin.
Upeaa nähdä kaupungilla nainen koroissaan, joka ei välitä mihin astuu ja mitä liiskaa alleen. Hienoa kun nainen astuu huomaamattaan jonkin päälle ja tuhoaa/liiskaa/murskaa alleen. Esim. karkit, kukat, tupakantumpit, rasiat yms. Kiinnostavaa seurattavaa ovat myös isommat ja painavammat naiset korkkareissa hiekalla, poluilla, nurmella, yms. paikoissa. Korot uppoavat painon alla maahan ja jättävät upeat reiät jälkeensä. Talvellakin kiva seurailla naisia ketkä käyttävät korkoja, nämä jättävät jälkiä jopa kovaan tamppautuneeseen lumeen ja murskaavat jäätä.

Ja te naiset jotka tämän luette, kertokaa omista korkkarijutuista, uppoamisista, jäljistä, murskaamisista tahallaan tai vahingossa, tai mitävaan aiheeseen liittyvää! Ja jos haluatte, voisitte kertoa myös painonne.

3

1069

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyllä kiitos

      kiinnostaa. Pelkäsin jo että mua yksin kiinnostaa tuollainen.

    • Mmm=)

      Jeps. Korkokenkiä käyttävät naiset on upeita. Aina missä meenkin, kun kuuluu korkojen kopina, niin pää kääntyy, kaupassa, kaupungilla missä tahansa. Käyttäkää ihmeessä naiset. Olette naisellisia kun on kauniit korkokengät. Mutta säästelkäähän jalkojanne :)

    • Koroilla tallomista

      Joo todella hienoa katsella esimerkiksi kauppatorilla, kun nainen talloo koroilla maahan pudonneita hedelmiä, marjoja tai vaikka roskia huomaamattaan.
      Messuilla ja suurissa yleisötapahtumissa on myös paljon korkokenkä naisia liikkeellä ja maassa kaikenlaista tallottavaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta

      Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama
      Maailman menoa
      52
      5256
    2. Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?

      Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä
      Maailman menoa
      75
      4258
    3. Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille

      Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve
      Maailman menoa
      81
      3761
    4. Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus

      jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.
      Maailman menoa
      74
      2760
    5. Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa

      asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu
      Maailman menoa
      163
      2601
    6. Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta
      Maailman menoa
      69
      2443
    7. Mitä tapahtui?

      Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?
      Kiuruvesi
      28
      2365
    8. Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään

      Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl
      Maailman menoa
      79
      2219
    9. Mitä haluaisit sanoa kaivatullesi tänään?

      Mitä ajatuksia hänestä ja tilanteesta ylipäätään 💖
      Ikävä
      149
      1839
    10. Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista

      Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko
      Kotimaiset julkkisjuorut
      42
      1596
    Aihe