Aloitan viikon kestävän pussikuurin ja kysyn mielipiteitänne eri pussikuuri merkeistä? ennen en ole ostanut itse. ostan joko luontaistuote kaupasta tai sitten halpahallista.
mikä pussikeitto maittavin sinun mielestäsi
10
2519
Vastaukset
- Erinlaulaa
Itsellä kokemusta Nutrilettista ja minusta kaikki muut maut ok, paitsi kanakeitosta en pitänyt. Allevolla ja naturdietillä on hyviä patukoita. Naturdietin valmissmoothiet on hyviä. Kovasti tsemppiä!
- Normipainoinen
Miten aiotte syödä, kun olette normaalipainoisia? Millaisia ruokia ja millaisia annosmääriä?
Jos aloittaa jo nyt syömään tällä tavoin jo tänään,
laskee paino normaaliksi ja ruokavalio on jo valmiiksi opittuna.
Eikä tarvitse ostaa typeriä, kalliita ja ei ympäristöystävällisiä pusseja ja rasioita.
Eli syö jo tänään kuten aiot loppuelämäsi normaalipainoisena syödä.
Ei ole paino-ongelmia. - Nina....
Normipainoinen kirjoitti:
Miten aiotte syödä, kun olette normaalipainoisia? Millaisia ruokia ja millaisia annosmääriä?
Jos aloittaa jo nyt syömään tällä tavoin jo tänään,
laskee paino normaaliksi ja ruokavalio on jo valmiiksi opittuna.
Eikä tarvitse ostaa typeriä, kalliita ja ei ympäristöystävällisiä pusseja ja rasioita.
Eli syö jo tänään kuten aiot loppuelämäsi normaalipainoisena syödä.
Ei ole paino-ongelmia.Milläköhän tavalla ovat "ei ympäristöystävällisiä"? Samanlaisia pusseja kuin muutkin elintarviketuotteet. Eivät ole typeriä, jos joku onnistuu niillä aloittamaan terveellisemmän elämän. Ja hinta on maksajan asia, sinun ei tarvitse niitä maksaa.
- .
Ehdottomasti Modifast, kaikki maut. LCD-tuote, sillä karistelin aikoinani kiloja liki 40 kg.
- kessipuitto
Pussihernekeitto. Ota tölkki hernekeittoa ja siirrä se keitto pussiin. Sitten sinulla on hyvää pussikeittoa.
- .......
mä oon tykänny easy dietin juustokeitosta.
- ene10
Mun mielestä paras keitoista on Nutriletin kasviskeitto, ehdottomasti maukkain, eikä yhtä esanssinen kuin muut maut. Shakeista nutriletin suklaa ja mokka ovat lemppareitani, kaikki mansikka yms. maut ovat kamalan teollisen makuisia ja luonnottomia. Mutta nämähän ovat tosiaan niitä makuasioita, kandee kokeilla itse.
- Erilaisia kokeillut
Nyt on tullut Nutrilettilta myyntiin myös niiden pastapussit, joista kaikista tykkään! Niitä oli ennen vain Quick start -pakkauksessa. Laitoin jopa palautetta yritykselle, että myisivät näitä pastoja erikseenkin, ja kas - nyt myyvät! Easy diet -pusseista suurin osa on kauheita. Kuitenkin yllättäen kalakeitto ja mansikkasmoothie olivat mielestäni maukkaita. Myös sienikeitto on ok. Kauheimpia olivat mielestäni parsa- ja texmexkeitto sekä suklaavadelmasmoothie. Nutrilettilla on myös hyviä patukoita (caramel taisi olla se paras). Kuitenkin jotkin juomat, kuten Hunger control sisältävät jotain mikä tekee olon ähkyksi ja turvonneeksi, joten niitä en suosittele.
- nutraajas
http://www.huuto.net/kohteet/aloitus-paketti-laihduttajalleshaker-nutrilett_easy-diet/191202840
tos oli ainaki paljon noit pussiruokia - Anonyymi
Minä syön usein kanakeittoa ja / tai pinaattikeittoa. Lisäksi limppuvoileipä ja maito.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1392803Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2622449Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?261466Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.351442- 1211172
- 1081133
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041043Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee131002Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La58896Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.297867