Acetyl-l-carnitine CLA greentea extract synepriinii kofeiini , tällä oon tiputtanut 10 kiloa helposti painoa kevään / kesän aikana, kaikki noi löytyy Iherb:istä eikä maksa paljoa. Jos todella haluaa polttaa rasvaa niin kannattaa tehdä itselleen palvelus ja tilata yllä mainittu kombo, tulee reilussa viikossa kotiovelle, eikä montaa kymppiä tule maksamaan postikuluineen. Mulla rasvaprosentti enää 11% ja alaspäin vielä pääsis jos haluaisi. Nukahtanut aineenvaihdunta herää tolla setillä ensimmäisestä annoksesta alkaen, sen tuntee heti.
Oon tilaillu jo pari vuotta iherbistä muitakin vitamiineja ja lisäravinteita, paikka yllättää koko ajan luotettavuudellaan ( kaikki paketit tulleet oikean sisältöisinä perille ) ja hinnoiltaan. Nyt löysin mm. sundown naturalisin vitamiinit, euron-pari purkki. Myös mm. Now foodsin tuotteet on erittäin hyvä laatuisia ja edullisia.
Jotain esimerkkejä:
Sundown naturals b-complex 60 tab. 1,2 eur
Sundown naturals c-vitamiini 500mg 100tab. 1,4 eur
Sundown naturals melatonin 3mg 120tab. 2,60 eur
Primaforce syneburn 180tab. n. 9eur
Primaforce coffein 200mg 90tab n. 5eur
Jarrow formula CLA 90tab n. 9 eur
siis tajuttoman halpaa. Kun tilaa alle 100$ paketteja niin ei mene tullimaksua ja tulee 4$ postimaksulla kotiovelle,
IVI278 koodilla saa ensitilaajat vielä 5$ alennuksen, kymmenellä eurolla saa jo laatikollisen vitaamineja kotiinkannettuna..huhuh.
www.iherb.com
helposti 10kg pois ja selluliitit vex
5
1113
Vastaukset 5
- vqepp
Jos on verenpaine korkealla, noitten napsiminen voi olla vaarallista, huom.
- Ei ihmedieeteille
Kyllä mä edelleenkin ennemmin harrastan hikiliikuntaa tunnin verran kun alan popsimaan noita pillereitä.
Mieti kun se 10 kiloa lähtee äkkiä kropasta, niin siinähän jää löysää nahkaa ja vaikka mitä kun kroppa ei ehdi muutokseen mukaan. Ja sitten puolen vuoden päästä kun repsahtaa niin tulevat korkojen kanssa takaisin.
Paras ja pysyvin keino on tiputtaa painoa liikunnalla ja ruokavaliolla, hitaasti mutta varmasti, ja työn jälkikin on sitten kaunista ja kiinteämpää! - ma ihmetllä
eikös synepriini ole kielletty eussa...
- ...
kertoisitko sellutpois tarkemmin mitä tehotuotteita olet tilannut sivuilta!iso kiitos!
- tusina pilsu
Huh huh... noi pillerit ku vetäsee naamaansa ni eihä sit jaksa enää ees syödä! Kyllä se sellu liikunnalla, runsaalla vedellä ja terveellisellä ruokavaliollakin lähtee!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.383914- 102875
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei201708- 80670
- 70649
- 50635
- 66634
- 36620
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609- 43571