Acetyl-l-carnitine CLA greentea extract synepriinii kofeiini , tällä oon tiputtanut 10 kiloa helposti painoa kevään / kesän aikana, kaikki noi löytyy Iherb:istä eikä maksa paljoa. Jos todella haluaa polttaa rasvaa niin kannattaa tehdä itselleen palvelus ja tilata yllä mainittu kombo, tulee reilussa viikossa kotiovelle, eikä montaa kymppiä tule maksamaan postikuluineen. Mulla rasvaprosentti enää 11% ja alaspäin vielä pääsis jos haluaisi. Nukahtanut aineenvaihdunta herää tolla setillä ensimmäisestä annoksesta alkaen, sen tuntee heti.
Oon tilaillu jo pari vuotta iherbistä muitakin vitamiineja ja lisäravinteita, paikka yllättää koko ajan luotettavuudellaan ( kaikki paketit tulleet oikean sisältöisinä perille ) ja hinnoiltaan. Nyt löysin mm. sundown naturalisin vitamiinit, euron-pari purkki. Myös mm. Now foodsin tuotteet on erittäin hyvä laatuisia ja edullisia.
Jotain esimerkkejä:
Sundown naturals b-complex 60 tab. 1,2 eur
Sundown naturals c-vitamiini 500mg 100tab. 1,4 eur
Sundown naturals melatonin 3mg 120tab. 2,60 eur
Primaforce syneburn 180tab. n. 9eur
Primaforce coffein 200mg 90tab n. 5eur
Jarrow formula CLA 90tab n. 9 eur
siis tajuttoman halpaa. Kun tilaa alle 100$ paketteja niin ei mene tullimaksua ja tulee 4$ postimaksulla kotiovelle,
IVI278 koodilla saa ensitilaajat vielä 5$ alennuksen, kymmenellä eurolla saa jo laatikollisen vitaamineja kotiinkannettuna..huhuh.
www.iherb.com
helposti 10kg pois ja selluliitit vex
5
1092
Vastaukset
- vqepp
Jos on verenpaine korkealla, noitten napsiminen voi olla vaarallista, huom.
- Ei ihmedieeteille
Kyllä mä edelleenkin ennemmin harrastan hikiliikuntaa tunnin verran kun alan popsimaan noita pillereitä.
Mieti kun se 10 kiloa lähtee äkkiä kropasta, niin siinähän jää löysää nahkaa ja vaikka mitä kun kroppa ei ehdi muutokseen mukaan. Ja sitten puolen vuoden päästä kun repsahtaa niin tulevat korkojen kanssa takaisin.
Paras ja pysyvin keino on tiputtaa painoa liikunnalla ja ruokavaliolla, hitaasti mutta varmasti, ja työn jälkikin on sitten kaunista ja kiinteämpää! - ma ihmetllä
eikös synepriini ole kielletty eussa...
- ...
kertoisitko sellutpois tarkemmin mitä tehotuotteita olet tilannut sivuilta!iso kiitos!
- tusina pilsu
Huh huh... noi pillerit ku vetäsee naamaansa ni eihä sit jaksa enää ees syödä! Kyllä se sellu liikunnalla, runsaalla vedellä ja terveellisellä ruokavaliollakin lähtee!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää372178Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642022Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363881670Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031631Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821082Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 73905
- 27899