Olen kertakaikkiaan pettynyt Teihin.....

Kello on jo kohta 13.00 ja yhtä ainutta onnentoivotusta ei ole tullut. Koko ajan päivystän.

Teidän
Brynolf
7120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Lyö henkkarit pöytään niin harkitsen asiaa.

Äänestä

Auliisti toivotan sinulle onnea loppupäivän ajaksi.

Äänestä

Et ollut toivottu lapsi?

Äänestä
  • Isäni oli aivan Toivoton tapaus.

    Äänestä

  • * Brynolf * kirjoitti:

    Isäni oli aivan Toivoton tapaus.

    parkaa. Ootkos edes saanu yhtään nimppari halausta? Tässä tulee ainakin yks, halihalihali. Helpottiko? Niin ja onnitelu suukkonen pusi pusi pusi ,-)

    Äänestä

  • Voi Brynkky kirjoitti:

    parkaa. Ootkos edes saanu yhtään nimppari halausta? Tässä tulee ainakin yks, halihalihali. Helpottiko? Niin ja onnitelu suukkonen pusi pusi pusi ,-)

    Älä purista liikaa. Brykäri voi päräyttää spägärit ja sitten haisee ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


* Brynolf * kirjoitti:

Kello on jo kohta 13.00 ja yhtä ainutta onnentoivotusta ei ole tullut. Koko ajan päivystän.

Teidän
Brynolf

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu