Väkisin tutustuminen

Mitä ravintolasta kotiin palaava nainen ajattelee, jos isonkokoinen sinkkumies lyöttäytyy seuraan ja tulee kutsumatta vieraaksi?
462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ovat onnensa kukkuloilla otaksun. Joskus olen sattumoisin kävellyt yöllä jonku tytön perässä kadulla ja tyttö on lähteny juoksemaan. Itsehän lähden tällaisessa tilanteessa poikkeuksetta juoksemaan itsekin, koska saahan kadulla juosta jos nainenkin saa.

Äänestä
  • Aivan!

    Pirulleko ne sitä pihtaa!

    Äänestä

112

Äänestä
  • Soitat kytille?

    Entä jos tämä isonkokoinen sinkkumies on sitä mieltä, että ei kuulu soitella turhaan hälytysnumeroihin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


iso.karvainen.mies kirjoitti:

Mitä ravintolasta kotiin palaava nainen ajattelee, jos isonkokoinen sinkkumies lyöttäytyy seuraan ja tulee kutsumatta vieraaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu