Ihannenaisella tällaiset rinnat

21807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Olet salaa ottanut kuvan musta !

Äänestä

Läskiiii!!! :D

Äänestä
  • Kuule MallikaunotarLeila, ensinnäkin läskeillä ei näy vatsalihaksia niin kuin tällä typyllä! Varmastikkin tämä nainen sinua paljon kauniimpi!!

    Äänestä

Ei todellakaan ole läski.

Taidat MallikaunotarLeila olla katellinen vanha ryppynen anorektikko.

Äänestä
  • No siis on 20 vee. Ei viel oo ryppyjä, ja heti kun tulee meen leikkaukseen. Mut tienaan tulot mallina, joten joo daa oon alipainoinen :) Kaikki mallit on, ja siks miehet rakastaa meitä.

    Äänestä

Ehkä pari kuppikokoa isommat saisivat olla, mutta muuten täydelliset.

Äänestä

Samaa mieltä. Erittäin kauniit rinnat kuvan naisella. Olisipa itselläkin tuollaiset.

Äänestä

MallikaunotarLeilaLuila,taidat olla menneen kauden malleja,varmemminen et ole edes ollut koskaan sitä.
Mallit ei alennu tänne haukkumaan toisia mallia. Mene jo orsille !

Äänestä
  • Beibi beibi. Taidat olla sen verran pa. ettei sul oo ees varaa tsekkailla lehdistä meitä huipulla porskuttavia kaunottaria. Sitä paitsi I dont give a fuck jollekkin xl-mallivalaalle, mikä tos kuvas makaa ku joku lahna. Se on normaalipainoinen, hyi helv!!!!

    Äänestä

  • MallikaunotarLeila kirjoitti:

    Beibi beibi. Taidat olla sen verran pa. ettei sul oo ees varaa tsekkailla lehdistä meitä huipulla porskuttavia kaunottaria. Sitä paitsi I dont give a fuck jollekkin xl-mallivalaalle, mikä tos kuvas makaa ku joku lahna. Se on normaalipainoinen, hyi helv!!!!

    no onhan tuo nykyisten kauneusihanteiden mukaan liian lihava. Eli siis juurikin normaalipainoinen, eikä hoikka. Hoikkaa naista ainakin tällä palstalla kaikki tuntuvat haluavan ja tuo nainen ei ole hoikka.

    Äänestä

  • 4+19 kirjoitti:

    no onhan tuo nykyisten kauneusihanteiden mukaan liian lihava. Eli siis juurikin normaalipainoinen, eikä hoikka. Hoikkaa naista ainakin tällä palstalla kaikki tuntuvat haluavan ja tuo nainen ei ole hoikka.

    Toiko nainen ei oo hoikka?

    Äänestä

Leila on ihan burnout !

Äänestä

Todella kauniit ovat.Tämä erään hoikan naisen mielipide.

Äänestä

Aika normit. Ei huonot, muttei mitenkään ihmeelliset. Mut toisaalta enpä ole muutenkaan "tissimiehiä"...

Äänestä

kauniit rinnat ja hyvältä näyttää kroppa muutenkin. eikä muuten ole lihava, ei yhtään!

Äänestä

puuseppä, joten en innostu kakkosnelosesta. Tuommosesta mimmistä ei saa muuta kun tikkuja käsiin. Yöks.

Äänestä
  • Tuoko lauta mielestäsi? Oletko ikinä nähnyt aitoa alastonta naista, vai pelkästään pornoleffojen silari-muijia? Aidot tissit menee vähän lättänäksi joissain asennoissa, ja selällä maatessa valuvat jopa kainaloihin. Minusta tuolla on ihan hyvän kokoiset tissit.

    Äänestä

Tosi hyvä kroppa ja kauniit, kiinteät rinnat. Jos olisin mies, taatusti tykkäisin.

Äänestä

ihan hyvät on, mut aika hiekkaset eli nainen ei siis huolehdi tarpeeksi hygieniastaan

Äänestä

Vähän turhan rukkaset mun makuun. Mutta mitä tästä opimme, toinen tykkää toisenlaisesta ja toinen taas toisen.

Äänestä

Liian pienet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sairaan upeat kirjoitti:

http://x-watermarked.cutcaster.com/cutcaster-photo-100808780-Torso-of-naked-woman-sunbathing-on-beach.jpg

Kauniimpia en osaa edes kuvitella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu