ATM:t hoi

Ajatelkaas jos suuri osa ATM:stä ryhtyisi järjestelmällisesti salamurhaamaan naisia vieviä YTM:iä eri keinoin, kuinka paljon se helpottaisti miesten ja etenkin AT-miesten asemaa parisuhdemarkkinoilla, kun suhdeluvut kääntyisivät miehille edullisemmiksi. Itse en ehkä tähän ryhtyisi, mutta jos ja kun Suomeen tulee seuraava sarja/massamurhaaja, jotka yleensä tappavat miespuolsia ihmisiä, olisi mielenkiintoista katsoa että tulisiko se yhtään ATM:ille eduksi.
9145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

"kuinka paljon se helpottaisti miesten ja etenkin AT-miesten asemaa parisuhdemarkkinoilla,"

At-mies on aina at-mies. Naiset on mieluummin ilman kuin at-miehen kanssa!

Äänestä

Niin ett tapettaisiin kunnolliset miehet niin paskoillekin olis tarvetta? Ei tule tapahtumaan! Sama kuin vietäisiin juomavesi ja oletettaisiin ett sitten kelpaa juotavaksi jonkun mätäpaiseesta valutettu visvakin. Ennemmin kuolee sukupuuttoon tai janoon.

Äänestä
  • Varmasti säkin mielummin joisit sitä paskasta juomavettä ku kuolisit, tai vaikka tulisit raiskatuks mielummin ku kuolisit. Varmasti kelpuuttaisit KTM:n jos YTM:iä ei ole tarjolla, mikä sekin helpottaa parisuhdemarkkinoita sillä tällöin vaatimustaso laskee KTN:en keskuudessa.

    Äänestä

Ompa hulluja ehdotuksia. Henkilö joka tämmöisiä kirjoittelee ei ole terve päästää. Ammu ittes ekaks. Näytä mallia.

Äänestä
  • Miks vitussa ampuisin itteni ekaks? Ei tietäjiä kannata ampua. Ei tässä mistään itsemurhasta ole puhuttu, vaan muiden lahtaamisesta. Noh mutta noita tyhmiä akkoja riittää yllinkyllin tässä maailmassa, eiköhän olisi aika nirhata niitäkin.

    Äänestä

ÄLÄ KOSKAAN ALA SALASUHTEESEEN UKKOMIEHEN KANSSA!

Äänestä

Kummallinen aloitus, vaikka onkin pelkkä provo. Eihän se YTM-miesten vika ole jos naiset käyttäytyy epämoraalisesti. Naisten epätasa-arvoinen käytös on se ongelma, jonka takia parisuhdemarkkinat on niin vääristyneet.

Äänestä
  • Totta, vika on naisissa.

    Äänestä

Kelvollinen mies tarjoaa parit siiderit.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


fsdjkfhsdjfh kirjoitti:

Ajatelkaas jos suuri osa ATM:stä ryhtyisi järjestelmällisesti salamurhaamaan naisia vieviä YTM:iä eri keinoin, kuinka paljon se helpottaisti miesten ja etenkin AT-miesten asemaa parisuhdemarkkinoilla, kun suhdeluvut kääntyisivät miehille edullisemmiksi. Itse en ehkä tähän ryhtyisi, mutta jos ja kun Suomeen tulee seuraava sarja/massamurhaaja, jotka yleensä tappavat miespuolsia ihmisiä, olisi mielenkiintoista katsoa että tulisiko se yhtään ATM:ille eduksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu