Pelkään lähestyä, koska..

Järjetön mies

Luulen pienessä mielessäni että sinulla täytyy olla jo vauvakuumetta. Itse mä taas inhoan lapsia. Kiitos kuitenkin hymyistäsi ja lämpimistä, kaihoisista katseistasi.

8

605

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ikäloppu_ko

      Järjetön ajatus. En ole enää lapsensaanti-iässä.

    • 30+ järkevä nainen

      noh, olen vielä just ja just lastensaanti-iässä, mutten halua lapsia. Ei siis vauvakuumetta ainakaan täällä päin...

      Älä oleta. Ota mieluummin selvää, mitä tuo nainen haluaa tai ei halua.

      Itsekin vaikutan varmaan miesten mielestä sellaiselta herttaiselta, naiselliselta naiselta, josta saisi pullantuoksuisen mamman muksuilleen. Eivät voisi olla enempää väärässä... :)

    • vaalea n ;)

      Ei ole vauvakuumetta, tuskin tuleekaan. Enkä edes suurella todennäköisyydellä pysty saamaan lapsia.

    • järjetön naishenkilö

      mulla mitään vauvakuumetta ole. Ainoa kuume nousee sinun tuijottamisesta..

    • ilkeyttä

      Ei ole vauvakuumetta, mutten kyllä kanssasi edes haluaisi mitään vauvaa, saati sitten että edes seurusteltaisiin. Olet luonteesi näyttänyt, osaat olla aika ilkeä.

      • Ap.

        "The company makes one alike"

        suomeksi: seura tekee kaltaisekseen..


    • Jen__na

      kerroppa hei mihin päin suomee tää viesti menee???

    • Hittolainen...

      Olipa sopiva aloitus omiin tunnelmiin... Itse olen väistellyt itseäni nuorempaa miestä, koska oletan hänen haluavan myöhemmin naimisiin ja saavan vähintään pari lasta, taustastaan ja iästään johtuen. Itse en ole koskaan halunnut lapsia, ja ikääkin alkaa olla liikaa, mutta hänen takiaan kuitenkin edes kerran ajatellut, että mitä jos sittenkin, vaikka oikeasti ei yhtään kiinnostaisi lapset vieläkään.

      Just olin muutama tunti sitten päättänyt, että jätän hänet nyt kokonaan rauhaa ja unohdan koko jutun, koska eihän me tämän takia oltaisi sopiva pari. Perhana sentään, nyt tämä sai mut taas uudelleen epävarmaksi, että josko turhaan luovuin, koska oikeasti en edelleenkään tiedä mitä hän haluaisi, arvelen vain.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      208
      2072
    2. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

      Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
      Kuhmo
      49
      1237
    3. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

      Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
      Ikävä
      185
      1130
    4. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      81
      976
    5. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      56
      871
    6. 71
      803
    7. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      792
    8. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

      kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
      Ikävä
      77
      737
    9. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      348
      695
    10. Onnettomuus

      Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
      Virrat
      33
      685
    Aihe