Luulen pienessä mielessäni että sinulla täytyy olla jo vauvakuumetta. Itse mä taas inhoan lapsia. Kiitos kuitenkin hymyistäsi ja lämpimistä, kaihoisista katseistasi.
Pelkään lähestyä, koska..
Järjetön mies
8608
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Järjetön ajatus. En ole enää lapsensaanti-iässä.
noh, olen vielä just ja just lastensaanti-iässä, mutten halua lapsia. Ei siis vauvakuumetta ainakaan täällä päin...
Älä oleta. Ota mieluummin selvää, mitä tuo nainen haluaa tai ei halua.
Itsekin vaikutan varmaan miesten mielestä sellaiselta herttaiselta, naiselliselta naiselta, josta saisi pullantuoksuisen mamman muksuilleen. Eivät voisi olla enempää väärässä... :)
Ei ole vauvakuumetta, tuskin tuleekaan. Enkä edes suurella todennäköisyydellä pysty saamaan lapsia.
mulla mitään vauvakuumetta ole. Ainoa kuume nousee sinun tuijottamisesta..
Ei ole vauvakuumetta, mutten kyllä kanssasi edes haluaisi mitään vauvaa, saati sitten että edes seurusteltaisiin. Olet luonteesi näyttänyt, osaat olla aika ilkeä.
"The company makes one alike"
suomeksi: seura tekee kaltaisekseen..
kerroppa hei mihin päin suomee tää viesti menee???
Olipa sopiva aloitus omiin tunnelmiin... Itse olen väistellyt itseäni nuorempaa miestä, koska oletan hänen haluavan myöhemmin naimisiin ja saavan vähintään pari lasta, taustastaan ja iästään johtuen. Itse en ole koskaan halunnut lapsia, ja ikääkin alkaa olla liikaa, mutta hänen takiaan kuitenkin edes kerran ajatellut, että mitä jos sittenkin, vaikka oikeasti ei yhtään kiinnostaisi lapset vieläkään.
Just olin muutama tunti sitten päättänyt, että jätän hänet nyt kokonaan rauhaa ja unohdan koko jutun, koska eihän me tämän takia oltaisi sopiva pari. Perhana sentään, nyt tämä sai mut taas uudelleen epävarmaksi, että josko turhaan luovuin, koska oikeasti en edelleenkään tiedä mitä hän haluaisi, arvelen vain.