Ystävää vailla!

Täällä saa lukea ihania tarinoita ystävyydestä.Hyvä niin.PIDÄTTEKÖ HUOLTA näistä ystävistä myös?Joo ja tiedän mitä on välitttäää.:o)
197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

taas sinä? mitä hittoa oikeasti
jos haluan pitää huolta, hommaan minusta riippuvaisen lemmikin tai jotain.
tai miksei se periaatteessa ihminenkin voisi olla.
niin, paitsi että en halua pitää. täysikasvuiset eliöt kun on siitä jänniä että ne osaavat pitää itse itsestään huolen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


GiveMeSomeTime kirjoitti:

Täällä saa lukea ihania tarinoita ystävyydestä.Hyvä niin.PIDÄTTEKÖ HUOLTA näistä ystävistä myös?Joo ja tiedän mitä on välitttäää.:o)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu