Suomi-iskelmää mahdollisesti?

Hukassa biisi, jonka kuulin radio sunilta, sanat menee näin:
teen yhden pienen comebackin, ja me ollaan niinkuin ennenkin, ihan kahdestaan TAI ihan kahden vaan..
Jossain kohtaa biisiä oli myös tämmöistä kuin: ..paita punainen..

Miljoona euroa sille joka tietää biisin!!!
268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

JA laulaja on MIÄS !

Äänestä

Tarkoitat varmaan yhden miehen comebackin..
Tämän tunnistan, se on nimittäin Unelmavävyt - Yhden miehen comeback ;)

http://www.musicme.com/#/Unelmavävyt/titres/Yhden-Miehen-Comeback-t2487821.html?play=0884977998887-01_03

Laitankos tilinumeroo siitä miljoonasta eurosta? :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skylle- kirjoitti:

Hukassa biisi, jonka kuulin radio sunilta, sanat menee näin:
teen yhden pienen comebackin, ja me ollaan niinkuin ennenkin, ihan kahdestaan TAI ihan kahden vaan..
Jossain kohtaa biisiä oli myös tämmöistä kuin: ..paita punainen..

Miljoona euroa sille joka tietää biisin!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu