Hard Glue

Onko kukaan kokeillut Garnier Fructis Hard Glue -geeliä? Kuinka se toimii? Onko sillä todellakin mahdollista saada pitkätkin hiukset pystyyn. Ajattelin nimittäin, että sillä saisi varmaan kivan bilekampauksen. Geelihän on nyt muotia, eikö?
2213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaverini kokeili kyseistä tuotetta pojalleen, jolla ei todellakaan ole edes kovin pitkät hiukset. Ei toiminut! Hukkaostos siis :(

Äänestä
  • No, mikä mahtaisi sitten olla hyvä geeli, jolla saisi tosiaan olkapäille ulottuvat suorat hiukset pystyyn. Ei tahtoisi tupeerata, ei nimittäin tee hyvää. TV:stä tulee jatkuvasti uusia geelimainoksia, mutta ei niistä tuotteista kokeilematta tiedä, ja ei ole kiva jos hiukset eivät pysy kunnolla pystyssä. Olisi kuitenkin kiva laittaa vähän trendigeeli-ihmepystybilekampausta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lissu kirjoitti:

Onko kukaan kokeillut Garnier Fructis Hard Glue -geeliä? Kuinka se toimii? Onko sillä todellakin mahdollista saada pitkätkin hiukset pystyyn. Ajattelin nimittäin, että sillä saisi varmaan kivan bilekampauksen. Geelihän on nyt muotia, eikö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu