Hei!
Olen omistanut jokusen aikaa ko. soittimen, ja nyt ongelmaksi on koitunut tämä;
Kun yhdistän usb-kaapelilla soittimen koneeseen, soittimen KUULUISI lätkäistä näyttöön se sellainen "lataus"-kuva ja tietokoneen tulisi tunnistaa soitin ja antaa selata sen sisältöä. Vaan minulla ko. laite käynnistyy ikäänkuin "soittimeen", eikä lataa, eikä anna tutkia laitetta. Mikä vikana? Olen kokeillut resettaa, käynnistää uudelleen, nollata asetuksia, asentaa kaikenmaailman ohjelmia ja ajureita mutta mikään ei näytä toimivan.
Mitä voin tehdä??
Creative Zen Style 300 yhteysongelma!
4
336
Vastaukset
- noin.
http://i443.photobucket.com/albums/qq158/Laredon5/MyZEN.jpg ja sitten piuhat irti ja uudestaan kiinni niin kone hakee ajurit uudestaan
ja avaa se omatietokone sieltä klikkaamalla ja selaat niitä kansioita - diwither
Mulla on Apple !
Kiitos paljon neuvosta, harmi vaan että EI EDES laitehallinta näytä tunnistavan laitetta. Kyllä olisin tuon osannut tehdä, ja olen usean muun laitteen kanssa kyseisen "operaation" tehnytkin. ZENin kanssa tätäkään ei pysty tekemään. ://
Muita vinkkejä?- ...
Jos vaan mahdollista niin voisit kokeilla saatko toimimaan yhtetyksiä jollakin toisella tietokoneella, sillä ainakin sitten näkee onko se ongelma siinä soittimessa vai tietsikassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083