Mikä mahtaisi olla hyvä deodorantti (tuoksu,ominaisuudet) olisko esim. toi Jean Paul Gaultierin Le Male tai Hubo Boss:in Boss in Motion?
Kiitos vastanneille!
Hyvä Deodorantti?
7
8857
Vastaukset
- tauno
Nivean tuoksuton mild care. Se on tehokas eikä kutia eikä siinä ole mitään häiritsevää keinotekoisesti tuotettua järkyttävää hajua. Muutenkin ihmetyttää, että miksi ihmeessä pitää työntää deodoranttiin hajuvettä. Jotkut hölmöt vielä käyttätävät sellaisia. Itse en ole kohdannut yhtään siedettävän hajuista dödöä..
Ostakaa hyvät ihmiset deodorantti ja hajuvesi(jos sillä on pakko tuhria itsensä) erikseen, niin voitte haista pahalle vain silloin kun haluatte. - Mieshenkilö
Nivean Mild Care, Miehen Lumene ja Karl Lagerfeldtin stick.
- sarah
favoralla on ainakin tosi pitävä dödö ja se sopii myös herkälle iholle. itse olen käyttänyt kyseietä tuotetta vuosia. sopii miehille sekä naisille. saa apteekeista.
- Namis
Itse ainakin käytän hugo Bossin The onea hyvän tuoksuista ja ei kovin kallista
- ........
Jean Paul, Nemo, Tommyn, ja Polo sportin vastaavat ovat ihan hyviä.
Hugo Bossit ja Calvinit voit unohtaa heti - eivät ole hintansa väärtejä. - m29
Moro,
Oon käyttänyt Oscar De La Rentan pour lui dödöä & antiperspiranttia. Tytöt tykkää tuoksusta ja tuo todellakin kestää koko päivän iltaan asti, ei ole vielä kertaakaan pettänyt :) Sokkarista saa, jotain 26 egee per purkki. - Emporio Armani
Todella hyvän tuoksuisia ovat omasta mielestäni ja aika monen naisen mielestä Jean Paul Gaultier Le Male ja Armanin Aqua di Gio.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2195973
Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m263744- 822587
- 392121
- 331902
- 451868
- 1071765
- 211656
- 271502
Tappajamanne kiinni
Herätys koko Mikkeli! Nyt tietoa kehiin, että saadaan tämä tappaja kiinni!331468