Miten saan kumpuni pienemmäksi?

vatsan alueeni kumpu kasvaa kasvamista.

Terv yks toinen kp
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minulla taas naama turpoaa , passikuvassa muistutan jo isontalon piimäleiliä

Äänestä
  • au, olen niin toivoton ,nimimerkkini ovat loppumassa.

    Terv yks toinen kp

    Äänestä

kp mattila, syö vähemmän kaloreita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kj.mattila. kirjoitti:

vatsan alueeni kumpu kasvaa kasvamista.

Terv yks toinen kp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu