Olen vuosikymmeniä käyttänyt nyt jo harmaantuneeseen tukkaani Wazins Keratin hiusvettä. Punakorkkinen oli rasvatonta ja keltainen korkki tarkoitti rasvapitoista.
Sitä valmistaa ja markkinoi nykyään ruotsalainen Gahns. (www.gahns.se)
Pääkaupunkiseudulla en ole enää pitkään aikaan löytänyt sitä mistään kaupasta.
Olisko jollakin tietoa liikkeestä, joka pitää Wazis Keratin hiusvettä valikoimissaan ?
Dr. Wazins Keratin hiusvesi
12
7216
Vastaukset
- Vesan liikkeestä
Veljekset Keskiseltä Tuurista olen ostanut.
- Ammattilainen
Mitä tämä tuote sisältää? En löytänyt inc-listaa mistään. Onko purkin kyljessä? Kiinnostaisi, koska vastaava tuote ruotsalaisen kuvauksen perusteella voisi löytyä suomalaisena!
- roselynghan
ostin tarjoustalosta
- Ostin juuri
Säästötalo Latvala Lohja
- "keratin"
Tarjoustalosta minäkin ostin
- sfghjk
halpahallista löytyi :)
- Puuilo kajaani
Minulla on ollut jo 5 vuotta ongelmia päänahan kanssa ja olen kokeillut monia lääkeshampoita mutta ei ole auttaneet. Viikko sitten löysin kaupasta keratin hiusvettä ja ajattelin kokeilla sitäkin ja ihme, päänahan kutina ja hilseily alkoi loppumaan.
Ainut haittapuoli siinä on tuoksu joka on alussa melko voimakas ja aiheuttaa minulla pääkipeää. - titi4
Moi!
Esim HONG KONG tavaratalosta löyty - Anonyymi
Kärkkäinen Lahti ja verkkokauppa
- Anonyymi
Halpahalli
- Anonyymi
Saiturin pörssi
- Anonyymi
Men apteekin kysyy aiheesta.On paljon erinlaisia tuteita nesteitä hiuksiin.Myös hiusten ohenemiseen.ymm.Kuin harmaiden hiuksien estämisen.Ihan palvelua,Pakko ei koskaan ostaa mitään. Aptekista saa tietoa kaikesta,myös terveysongelista.Nopeamin kuin netistä ja erotus tieto on aina oikeaa,apteekki henkilökunalla.Ohjestavat myös läkäriin jos eivät voi autaa.Tai katsovat parempi on läkri käynti aihe kuin aihe .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1672814
- 2012097
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.501932- 711776
- 921658
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91541- 831251
- 811080
- 951039
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes1991039