Terve!
Kyselin tyttöystävältä minkälaisen syntymäpäivälahjan haluaisi. Hän vastasi, ettei tarvitse ostaa lahjaa vaan voisimme viettää vain koko päivän yhdessä. Hänellä kuitenkin on yksi toive, joka ei siis vaadi rahaa, vaan minun pitää kuulema itse tajuta se.. :) Kuulema pieni, mutta tärkeä asia. Naiset auttakaa miestä keksimään, mikä juttu tuo voisi olla?
Olin itse miettinyt kosia häntä hänen syntymäpäivänään...
Lahja tyttöystävälle
7
865
Vastaukset 7
- juupelis.
No aika paha sanoo tuntematta ihmistä...
- sormus hukassa
Olisiko kosinta? :)
Toinen vaihtoehto on hankkia lahjakortti, esim. elämyslahjat.fi. Kuitenkin naiset haluavat jotain, vaikka muuta väittävät... - Ole varovainen
Hän vain haluaa lapsen tai suuseksiä. Mieti nyt kannattaako kumpaankaan väkisin ryhtyä.
- hygtfrdessa
no kyllähän se kosinta on! pölövästi!!!
- dfghhgggh
tai sitten se että sanot rakastavasi, jos et sitä muuten usein tee
Vie ruusupuska ja kosi.
- Mies
Perinteinen suklaa? Jos viet kuntosalikortin tms niin liikaa ajatteleva voi ottaa sen niin että "jaa en kelpaa sulle tämmösenä", mutta suklaalla tulee sanottuu että on sussa vielä varaa lihoo, oli totuus mikä tahansa. Riippuu vähän ihmisestä mitä antaa, aktiiviselle joku elämyslahja-tyyliin, koti-ihmiselle suklaata tms.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 128797
- 81706
- 56688
- 46593
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?40577- 60552
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71526Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44517- 26491
- 53473