...meni tässä vähän aikaa sitten sukset ristiin ystävän kanssa. Otettiin yhteen ihan kunnolla ja muutama päivä sen jälkeen pyysin anteeksi omasta puolestani ja kerroin, että olen pahoillani... ei mennyt pitkään ku tämä horo soitti mulle pilapuhelun tai siis järjesti asian niin että hänen kaverinsa soitti ja kertoi mieheni käyneen vieraissa (joka ei tod. pitänyt paikkaansa). On se vaan jännä juttu miten jotkut itseään täynnä olevat ihmiset voivat käyttäytyä noinkin ala-arvoisesti.
Entinen ystävä...
Sillälailla
3761
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Sä voit ainakin olla ylpeä itsestäsi, sillä toimit niin kuin aikuinen ainakin ja hoidit asian omalta osaltasi taidokkaasti loppuun asti.
Sait myös selkeän osoituksen siitä, mihin toinen osapuoli pystyy ja ei pysty negatiivisissa tilanteissa ja siis sait näyttöä siitä, millanen ystävä hän itseasiassa olikaan.
Sano bye bye hälle ja anna vastaisuudessa ystävyytesi jollekulle toiselle sen paremmin ansaitsevalle. : }
BUAHAHHAAHAHHAAHAHAAAHAHAA.Helvetin 17w pissis!!!!!!!!!!
...Ikää on jo melkein 30. Harmi tuottaa pettymys sulle. Taidat olla jotain sukua tälle mun entiselle ystävälle. Ainakin kirjoituksestasi päätellen.