Etsitään muusikoita tai bändiä osallistumaan turkulaisten korkeakouluopiskelijoiden projektiin, jonka ideana on tehdä dokumentoiva musiikkiohjelma radioon. Aiheena on musiikin tekeminen ja musiikkielämän hyvät ja huonot puolet sekä ihmisen suhde omaan musiikkiinsa. Yhteydenottoja toivotaan kaikenlaisilta tekijöiltä kaikista musiikkisuuntauksista. Laita mukaan kuvaus itsestäsi/bändistäsi, sekä mieluiten linkki musiikkinäytteeseen. Jos haluaisit/haluaisitte olla mukana haastateltavina, voit ottaa yhteyttä mieluiten sähköpostilla osoitteeseen [email protected] 3.10 mennessä, jonka jälkeen valitaan haastateltavat.
Etsitään artistia/bändiä
lainets
1
150
Vastaukset
- Anonyymi
Onko kellään tarvetta nuorelle räppääjälle jos on tarjota keikkaa saisi esiintymis kokemusta jos on joku tilaisuus mihin tatvittaisiin räppäriä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856314
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303793törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283150Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691706- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859