bright crystal, onko tuosta kopiota?

Tykkään kovasti tuosta tuoksusta, mutta en raaskisi maksaa siitä melkein 50 euroa, joten onkohan tuosta olemassa edullisempaa vaihtoehtoa? siis joku tuoksu, joka muistuttaisi tuota ihanuutta?
4576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

esim. ebay.co.uk 20€ iso 90ml pullo, vieläpä avaamaton.

Muissa hajustekaupoissa myös paljon edullisemmin kuin stockalta, esim. fragrancex.com, 30ml pullo 24€ ja 50ml 30€

Äänestä

Voi hitto, olis kyllä halpa, mutta en uskalla tilata ulkomailta :(

Äänestä

Miksi et ostaisia ihan aitoa tuoksua? Se 50 ml riittää melkein vuoden, sillä aitoja hajuvesiä ei tarvitse olla jatkuvasti lisäämässä. Minunkin mielestä tuo tuoksu on aivan ihana, ostin sen viime jouluna äidilleni lahjaksi ihovoiteineen ja suihkugeeleineen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


annipupu kirjoitti:

Tykkään kovasti tuosta tuoksusta, mutta en raaskisi maksaa siitä melkein 50 euroa, joten onkohan tuosta olemassa edullisempaa vaihtoehtoa? siis joku tuoksu, joka muistuttaisi tuota ihanuutta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu