Upea ja tyylikäs

http://www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ

Aivan upea mies on tuossa:P.Pirun hyvännäköinen ja tyylikäs.Juuri tuollaisen haluan.
5181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sitten ei muuta kuin fanipostia lähettämään ja vuoronumeroa pyytämään.

Äänestä

George Michael ei halua pilluas nuolla koska se on homo,etkö tiennyt???

Äänestä

outoa miten noin hyvännäköisestä miehestä tulikin niin kuvottavan perverssin näköinen mies

Äänestä

Oho! Onpas hyvännäköinen mies oikeesti nyt kyllä.Harvinaisen hyvännäköinen ja ennenkaikkea tyylikkyys vetoaa minuun niin että kiihotun tuosta miehestä.

Äänestä

Niin just jättäkää jo naiset rauhaan tuo mies. Moneskohan kerta jo kun tuota samaa miestä täällä naiset ihaillee.Ei se suostu teidän pimppejänne nuolemaan vaikka sitä toivoisitte.Ymmärrän että on hyvännäköinen ja kiihottavan näköinen mutta rajoittakaa jo vähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Salla 22 V kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ

Aivan upea mies on tuossa:P.Pirun hyvännäköinen ja tyylikäs.Juuri tuollaisen haluan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu