on paras ja hölmöin iskurepliikki, mitä olet kuullut? :)
Mikä
Miss Fury
1669
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Eräs mies sanoi kerran minulle, että "mennäänkö meille vai teille panemaan?"
Se oli siis typerin ja mukavin oli, kun eräs tummamies sanoi, että "olet vitun pornon näköinen nainen"
Ahaa, ei kyllä kumpikaan kuulostanut oikein inspiroivalta, mutta makunsa kullakin...
Ero olikin siinä, etto toisen sanoi "tummamies".
Paskin oli kun joku nössö tuli sössöttämään ja yritti käydä "älykästä" keskustelua. Sanoin sille että "tylsää!!" ja näytin keskaria.
Paras oli kun yks vitun komee ja lihaksikas eli siis superhot!! kundi sano mulle että "Mä haluun nuolla sun tunkiotas, hani."
Aika inhottavia kommentteja :/
Keksi oma nimimerkki, jos kaipaat "fiksuja" kommentteja. Vaikka tuskin niitä saat silloinkaan.
Hauska provo, jee.
mulle tuli kerran yks tysty iältään 20-23v kysymään " onko mulla mese" ja vastasin että on, sen jälkeen kysy että annatko vastasin takasin että jos tykkäät 190korimallista HEHEHE
Missä kohtaa piti nauraa? :)
Alussa ja lopussa. Etkö huomaa "HEHEHE".
Selvä :)
Tähän on varmaan aika vaikea saada muuta kuin noita miesten trollivastauksia, koska käskit kertoa myös parhaan iskurepliikin.
Eihän naiset yleensä tykkää kuin nauraa miesten huonoille iskuyrityksille. Hyvin harvoin kukaan haluaa sanoa niistä mitään positiivista.
Koska naisen ei itse tarvitse tehdä aloitteita, niin hänen on hyvin helppo naureskella muiden aloitteille, vaikka itsekään ei tiedä millainen olisi hyvä iskurepliikki.
Kyllä minä olen tehnyt aloitteita, enkä näe siinä mitään hävettävää.
Ei se ole mikään ihme, jos nainen menee juttelemaan miehen kanssa, vaikka niin täällä tunnutaan ajattelevan :)
Vain koska sinä teet niin, ei tarkoita etteikö se olisi ihme.
En kai sentään ihan ainoa? :)
Kyllä muutkin naiset uskaltavat rikkoa sääntöjä ja mennä keskustelemaan miesten kanssa, vaikka se rikos tuntuu olevan joidenkin mielestä.
En ole kuullut yhtäkään iskurepliikkiä.