Täällä puhutaan siitä, että ei tule vastauksia ilmoituksiin. Mikä sitten on paljon ja mikä vähän vastauksia? Itsellä on pelkkä kuva profiilissa (eikä mitään tietoja), kun se on vain sitä varten, että voin itse ottaa haluamiini tyyppeihin yhteyttä. Mua on lähestynyt joku 25 miestä neljän päivän aikana. Ehkä hauskinta on se, kun viesti alkaa "Sinulla on todella mielenkiintoinen profiili...", kyseessä siis tusinaviesti : )
Mikä on paljon vastauksia?
Jonna1234
2144
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Viimeksi kun kirjoitin naiselle, jolla ei ollut profiilissa juuri mitään infoa, tuli vastaukseksi "30min 80€, 60min 150€".
Ilmoitin profiilin ylläpidolle..
Vastausten määrä ei korvaa laatua, valitettavasti se on näin. Jos ei ole yhtään nähty vaivaa profiilin kirjoittamiseen, niin sitten voi käydä niin, että saa mitä tilaakin. Aika äkkiä alat kyllästymään niihin, jotka sulle vastailee. Vastaaminen on helppoa, lyhyessä ajassa vastaa useille kymmenille naisille.