Asiallisia neuvoja kosmetologin blogista

Myös kosmetologi

Purkkiarmeijan komentaja on ammattitaitoisen kosmetologin kirjoittama blogi, jossa on hyviä neuvoja ihonhoidosta. Miehiä se voi kiinnostaa siksikin, että siellä on paljon juttuja sotahistoriasta, mikä on tuon kosmetologin harrastus.

Osoite; purkkiarmeija.blogspot.com

Hauskoja lukuhetkiä

4

288

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mauri K

      Olen seurannut tuota blogia jo pitkään koska tyttöystäväni käyttää swn kauneushoitolan verkkokauppaa.
      Hänellä on toinenkin blogi missä ei ole ihonhoitojuttuja vaan sotahistoriaa ja yhteiskunnallisia aiheita. Sitäkin kannattaa lukea, koska sotahistorian jutut ovat varsin asiantuntevia. Blogin nimi ja osoite: Yrittäjän ajatuksia yrittajanajatuksia.blogit.hameensanomat.fi

    • Gekko67

      Tuo on varmaan ainoa kauneushoitolan blogi jota viitsii miehetkin lukea. Ihan asiallisia juttuja ja verkkokaupassa hyvä palvelu.

    • Liimalätty

      Tilaan sen firman verkkokaupasta aineet finninaamalleni, kun ei oikeen kehtaa kauneushoitolaan mennä norkoileen. Aina olen saanut hyvät tuotteet, ei oo rahat menny hukkaan. Joskus luen sitä blogiakin sotajuttujen takia, mut saahan sieltä ihoneuvojakin jos niitä viitsii lukea.
      Kaupan osoite on kait www.kauneushoitola.mycashflow.fi, tai jotain sinne päin, meinaan sieltä blogista ei ole linkkiä verkkokauppaan.

    • hemmottelu miehelle

      hyvä blogi

      kyllä kaikki voi ripsarii käytellä mustaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      73
      843
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      698
    3. 35
      567
    4. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      40
      565
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      46
      560
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      29
      552
    7. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      31
      540
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      520
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      517
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      35
      454
    Aihe