Miksi te haluatte niin kiivaasti sitä seksiä?
Oletteko koskaan tulleet ajatelleeksi, että miksi se on niin hulppea juttu teille?
Oletteko koskaan tulleet ajatelleeksi, että miksi se on niin hulppea juttu teille?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Vastaukset 5
Vanhimmat
trollaati trol, jos miehet olisivat yhtä frigidejä kuin naiset, olisi ihmiskunta kuollut sukupuuttoon aikoja sitten.
Ensinnäkin en ole koskaan sitä harrastanut, joten olisihan se kiva edes kerran kokea se elämässä.
Toiseksi mitä vikaa seksin haluamisessa on? Seksi on todistetusti terveellistä ja ja kivaa puuhaa, ainakin miehille, joten miksi kärvistellä ja kärsiä jos voi(si) pitää hauskaa samalla kun hoitaa terveyttään? Onhan se naisillekin myös jos he oikein (vai pitäisikö sanoa väärin) sen oivaltaa.
Kolmanneksi tältä planeetalta ei liene löytyvän miehen miestä/nuorta/poikaa, jonka mielestä kauniin naisen tussu/pimppi/pirri ei olisi kauneinta mitä he ovat koskaan päässeet näkemään. Tähtiportti taivaaseen (tai ainakin toiselle planeetalle) sano.
Summa summarum:
Seksi tai siitä fantasioiminen naisten kanssa on välttämätöntä (hetero)miehille jotta he voisivat elää naisten maailmassa. Kyllä luit oikein - maailma on naisten (jo aikojen alusta) vaikka he itse eivät sitä (tyhminä?) tiedosta tai halua tiedostaa. Jos ei mies saa seksiä tai mahdollisuutta sen fantasiointiin yhtäällä, saattaa tulla hyvinkin rumaa jälkeä toisaalla.
"Oletteko koskaan tulleet ajatelleeksi, että miksi se on niin hulppea juttu teille? "
Kyllä olen - tarkemmin n. joka toinen tunti elämästäni.
se juttu on
olisa mahtava kun olis
No siitä tulee hyvä olo. Se lähentää. Se on hyväksi terveydelle, niin fyysiselle kuin psyykkisellekin. Siinä voi tehdä hyvää toiselle ja kohentaa tämän mielialaa ja hyvinvointia. Se on vähän kuin aikuisten leikkiä jossa vain mielikuvitus ja rohkeus ovat rajana. Yhtä kaikki, seksi on iloinen ja luonnollinen asia.