Rehti reipas, pilke silmäkulmassa. Ehdottomasti tanssitaitoinen. Ihanaa jos löytyy rintakarvoja.
Minkälainen mies saa sukat pyörimään
RWFFFFFF
16631
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Tanssi on naisten ja homojen hommoo, jos sitä ajattelee järjellä, niin vielä typerämmältä ja naurettavammalta vaikuttaa.
Joo ja älä unohda niitä TUMMIA hiuksia ;D
Pitkä, vaalea, erikoisella huumorintajulla varustettu ja muutenkin vähän omituinen :) Vaikea sitä on sanoiksi pukea, sen vaan tuntee sitten. Ei tarvitse olla mikään sosiaalisesti lahjakas seuramies tai ulkonäöllisesti mr. finland.
melkeen ku ois itseä peiliin kattonu :)
Kiva että teitä on :)
hiukset vaan ei ole vaaleat ja pituuski jää alle kahen metrin :)
Erikoisella tavalla varustettu huumorilla vaalea pitkä mies joka on sopivasti sosiaalinen ja tarvittaessa epäsosiaalinen,kokoa on sopivasti joka suuntaan mut ei kummiskaa mikää XXL tyyppi.
-annetaan,etsitään,vaihdetaan,varastetaan sopivan oloinen terve nainen jotta suku ei loppuis tähän jatkeeseen.
Nimim:Kiireellinen joka tulee myöhässä.
Hyi yäk.. Eihän vaaleet miehet oo mistään kotosin :((
Täh? No ei sillä lopulta niin kovasti väliä ole, mutta mulla on taipumusta ihastua vaaleisiin miehiin ja etenkin ne harmaat silmät saa kyllä sukat pyörimään ja perhoset lentämään... Kai joku vastakohtahomma, kun itse ruskeasilmäinen/brunette.
täällä vaalee kolli joka on ihan hulluna ruskeisiin brunetteihin,mut kyllä myös vaaleet on ihan o.k.
Ei sitä aina tiedä, hyvinkin erilaiset miehet ovat saaneet "sukat pyörimään".
ois kyl mukava pyöritellä kivojen naisten sukkia :)
Suht vaalea, harmaat silmät ja miehekäs ääntä myöten.
Ylipainoinen sovinisti.
kaljut
Sellainen joka osoittaa että sen ego ei ole riippuvainen millään tavoin naisesta. Yksinkertaista.