Miten pannaan halvalla toista ihmistä?
Aamukyssä
-aamukyssääjä-
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No sillei että nainen tai mies kiinnittää lanteilleen strap-onin ja panee naista pildeen tai peräaukioon tai miestä tai peräaukioon.
Oliko näin vaikea? :D
maksoikin paljon?
Tiesin.
Kuka ostaa kalliin tekarin kun kurkkuakin (vihannes) voisi tuossa harrastuksessa käyttää miehistövyöhön m/62 kiinnitettynä. Ei sen tartte väristä tai maistua mansikalle.
no pidetään sitä niinku huora-siivoojana ilman palkkaa. Tietysti. huora-siivooja on vähän samalainen koulutus kuin parturi-kampaaja. Etkö tiennyt?
Miksi kiroilet?
en suinkaan kironnut. Voisin toki kirjoittaa siivooja-kurtisaani, mutta kurtisaani on laadukas palveluntuottaja, jota arvostetaan. Siksi termi ei sovellu tähän kysymykseen. Myös prostituoitu ottaa rahaa, eli sekään ei käy. Ainoa olemassa oleva sana on siis huora - ihan suomeksi H U O R A. Kun nyt modellin innoittamana olemme päässeet sananmuodostuksen ihmeelliseen maailmaan, niin huora-leksikkoa voi laajentaa myös verbiksi, eli infiniittinen muoto on ´h u o r a t a'.
se siitä !111!1!1