Et taida olla kunniallinen? Tyttöjen tyttömäisyys. Pepusta kakkaa. Kiima-aika joka päivä vuoden ympäri. Missä on hän, ihmeellinen immenkalvolvoinen puhtaat alushousut saastattomuutta vasten?
Miehen ei tule ottaa vaimokseen muunlaista kuin neitsyt. Muussa tapauksessa menet vipuun. Sellaisia miehiä Suomessa on riittänyt ja riittää, jotka muiden möyhentämälle ovat menneet juttelemaan.
Juttele ainoastaan neitsyelle. Maksalaatikkoa ja puolukkahiloa suositelen kokeilemaan. Kyllä kyllä.
Nainen= vit tuaan jakaa ilman vanhempien valvontaa. Naisista kunnioita neitsyitä ja ihmisinä sellaisia naisia, jotka menneet neitsyinä naimisiin. Johanna Tukiainen, niin oh, nyt lentää yrjöt.
Monen eri miehen möyhennys olet?
1
156
Vastaukset
- eronnut mies
Aika heikko on valinnanvara. Itselläni on ikää 40 vuotta, avioliitto takana 1 lapsi. Suoraan sanottuna on aika mahdotonta saada neitsyt nainen. Miten muuten onnistun oleen juttelematta muille kuin neitsyille? Vai enkö vain puhu naisille enää ollenkaan kun en voi tietää onko hän neitsyt vai ei? Vai kysynkö aina alkuun oletko neitsyt ja jos ei ole niin sitten en puhu hänelle enää sanaakaan :)
Miten nainen muuten menee seksistä pilalle kun mies ei siitä mene piloille :)
Kyllä Johanna Tukiainenkin voi olla melko saalis jollekin alholisoituneelle linnakundille.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42859