Olin helsingissä YTM tuttavani kanssa, tällä oli tod. huono päivä ja vitutus kova. Tuntui että se paheni kun eräät naiset n. 20 vuotiaita sanoi kovalla äänellä kun näki tuttavani " Mikä Christiano Ronaldo tuossa on " YT-tuttavani mulkaisi vittuuntuneena heitä sen kummempaa. Itse olisin taivaissa tuommoisesta huomiosta..
YT-miehen huono päivä..
0 kaatoa tänä vuonna
9216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Itsekin olisin ottanut loukkauksena.
Olet nainen ettet voi sanoa tuosta tilanteesta mitään..
Minullekko selität?
Nainenko ei voi arvioida miehen ulkonäköä?
Nyt menee kyllä jo yli....
Et miehen asemasta voi.
"..Itsekin olisin ottanut loukkauksena.."
Naisena et voi sanoa että olisit loukkaantunut miehenä kommentista..
Entä sitten? Voin kuitenkin arvioida Ronaldon ulkonäön ja sanoa ettei se mikään kohteliaisuus ollut.
ole mies vaan neitipoika.
Luulen että tuttavani otti kommentista herneen nenään koska Ronaldohan on joku lattari ja kyseistä tuttua on sanottu näyttävän vähän V. Dieselilta kun oli kalju. Pian tuon jälkeen kasvatti hiuksiä päähänsä. Tällä YT-tutulla on hieman radikaalit puheet mamuista joten vertaaminen semmoseen saa varmasti näkemään punaista..
Vin Diesel: http://www.nndb.com/people/135/000023066/diesel.jpg
C. Ronaldo: http://femfashions.com/image/2011/07/cristiano-ronaldo-20060713-144649.jpg
En kyllä löydä yhteneväisyyksiä noiden kaverien välillä. Sekoitit ehkä Ronaldo -taiteilijanimeä käyttäneeseen brassiin?
No onhan noi kaksi eri maata, tiiä sitten johtuuko että se on eksoottisen tumma vaikka tietääkseni täysin suomalainen onkin, who knows..
Itse en saa minkään näköistä huomiota naisilta tai niiltä keneltä haluaisin, vastenmielisiä mulkaisuja saan.