Vinkki!
Miehenä arvosta sukkiksia. Mikä sen parempaa katseltavaa, kuin pohkeeseen yltävät housut ja ohuen ohuet sukkahousut. Esim. mustaa!!! ja sitten kivat pienet kengät!!! Siitä voisin Naisellisuuden alkavan..... Kuinka moni yleensä käyttää sukkiksia päivittäin sen takia, että haluaa olla siisti ja erityisesti näyttävän seksikäs???
Miehenä arvosta sukkiksia. Mikä sen parempaa katseltavaa, kuin pohkeeseen yltävät housut ja ohuen ohuet sukkahousut. Esim. mustaa!!! ja sitten kivat pienet kengät!!! Siitä voisin Naisellisuuden alkavan..... Kuinka moni yleensä käyttää sukkiksia päivittäin sen takia, että haluaa olla siisti ja erityisesti näyttävän seksikäs???
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kun ei näytä naiset vastaavan, niin kerron miehen mielipiteen: Itse ihailen sukkahousuihin puettuja sääriä. Katseeni valitsee kaikista sääristä ne, jotka ovat verhottuna nyloniin.
Kiva että joitakuita miellyttää. Itse kuulun siihen ilmeiseen vähemmistöön, joka pitää sukkahousuista. Ystävänikin ovat ihmetelleet tapaani olla sukkiksissa myös kotona iltaisin, monet eivät tekisi sitä mistään hinnasta.
Olispa hienoa, jos olisi sellainen neito, joka viihtyy illatkin sukkahousuissa!!! Mistähän sinut löytäisi???
Kohta A: en juuri nyt etsi seuraa. Kohta B: en usko että sukkikset ovat minulle mikään fetissi. Pidän vain niiden sileydestä ja pehmeydestä, kun ne ovat hyvälaatuiset. Myönnän kyllä että tunnen oloni sukkiksissa miellyttävän naiselliseksi ja joskus jopa eroottiseksi. Olisi kiva tietää viihtyykö joku muukin nainen sukkahousuissa myös ns. vapaa-aikana!
ja minä myös!
Mä viihdyn kans sukkahousuissa myös kesällä. Yleensä käytän hametta ja alla ohuita ihonvärisiä sukkahousuja. Kotona talvisin paksut yleensä mustat sukkahousut.
En tiedä onko sukkahousut seksikkäät, mutta ainakin itse käytän lähes päivittäin. Tällähetkellä olen töissä ja mulla on farkkushortsit ja alla ohuet ihonväriset sukkahousut.
pidättekö sukkahousujen alla alushousuja, itse en kovin usein pidä alushousuja jos on sukkahousut jalassa.
yleensä pikkarit alla. joskus ilman pikkareita jos jalassa paksut villasukkahousut. kesällä aina pikkarit ja ohuet sukkahousut. yleensä ihonväriset, talvella käytän mustia, sinisiä ja valkoisia sukkahousuja. sukkikset on ihan hyvä kotiasu varsinkin talvella.
Pidän yleensä myös pikkuhousuja sukkisten kanssa, ainakin töissä. Mutta yleensä bailaamassa ym. juhlissa, ja välillä kotonakin, pidän sukkiksia joissa on ns. bikiniosa, niin en pidä alkkareita.
Myös mä käytän sukkahousuja lähes aina niin töissä kuin vapaalla, himassa , kun oon bilettämässä jne. joten olen sukkisten suurkuluttaja.
Myös mun ystävät eivät ymmärrä tapaani pitää sukkiksia myös kesällä , mut hyvä kuulla että on muitakin jotka pitävät sukkahousuista.
en muuten tiedä sitten seksikkäämpää näkyä kuin tuo ilman pikkareita sukkiksissa...
oijoi...sydämestä oikein ottaa kun ajattelee...vai onko sydän vasemmassa farkun lahkeessa:-)))