laihduin 10 kiloa viikossa seuraamalla näitä ohjeita: http://adf.ly/3IQHN
Laihdun 10kg 1 viikossa
8
885
Vastaukset
- adsdasdadadwasds
jotain treffi sivustoa? :O
- riemu laihdutus
Just. Minä laihduin 15kg tolla systeemillä viikossa. Nyt on kaksi viikkoa mennyt, ja olen 30kg kevyempi. Tätä menoa kun jatkan, olen tammikuussa Teneriffalla ottamassa aurinkoa Barbie-nuken bikineissä!
- Hmmm...
siis mitkä ohjeet? ei näy ollenkaa mitään, vain jotain mainoksia....
- alkupaino?
jos painaa jo valmiiksi yli 100 kiloa, ei kymppi viikossa ole mitään. Valtavat vesimääräthän ne sieltä rasvavarastojen uumenista pääsee liikkeelle vaan!
- pooika
vosiko joku laittaa ohjeet tähän? (:
- minä
Onks ne ohjeet niinku tos Klamydian Loputon luokkaretki -albumissa?
- bodariXXXX
Teitä on vedätetty.. Ei oo mitää pikadiettejä olemassakaan. Ainakaan terveellisiä.
- tyttönen
Hei! Onko kukaan onnistunut laihtumaan laihdutuslääkkeillä? Onko niistä oikeasti apua? Oon vähän mietiskelly että haluaisin jotain kokeilla, mutta en oikein tiedä mitä. Oon kuullu nyt radiosta Orlistat Sanzdozista. Haluisin laihtuu nopeasti ja olis kiva tietää että löytyykö siihen joku helpompi tapa kuin perus laihdutus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1718441KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4527590Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763880Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521603662Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183054Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään542785Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv432050- 1262046
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231883Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211751