Ihana, synkeä ja hypnotisoiva! Mielipiteitä? biiseistä mun lemppareihin on kuulunu tuuli, veli, tina vieri ja täss on nainen..ja monet muut! Hyvää musiikkia, jota kuuntelin aika agressiivisesti yläasteella. nyt kun hiukan on valosampi olo on kuuntelu laantunu, mutta kyllä sitä aina välillä : D onnistunutta ruotsalaisten ja suomalaisten yhteistyötä, aivan mahtava!
HEDNINGARNA
pantterisukkasaatana
1
411
Vastaukset
- Tässä mielipide
Tässä tulee mielipidettä:
Pelkkää kopiointia!
Ruotsalaiset osaavat rahan tienaamisen.
Ei oo siis yhtään mahtavaa, pelkkää kopiontia!
Olen yrittänyt kuunnella, mutta i vain jaksa!!!
Milloin on ruotsalaista yhteistyötä?
= silloin kun ruotsalainen tienaa siitä rahaa.
Suomalaiset eivät vain oo oppineet tätä, ovat imarreltuja, kun ruotsalaiset osoittaa kiinnostusta.
HUOM huom!
Olen asunut Ruotsissa aika pitkään ja TIEDÄN.
Te siellä Suomessa ette tiedä.
Siinä se.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251278
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa283939- 43845
- 33631
Tappio Rydmanille
Ei pystynyt Wille saamaan tahtonsa läpi. https://www.hs.fi/politiikka/art-2000012093775.html144610- 38587
- 52551
Sometähti villisika-Seppo on kuollut
Suomussalmella lemmikkieläimeksi virallisesti hyväksytty villisika Seppo on kuollut. https://yle.fi/a/74-2023244528518Tiesitkös rakas
Mun taivas on pilvinen ja synkkä. Päivät värittömiä ja harmaita. Missä olet, aurinkoni? 💔44501Wille antoi juuri potkut 29 suojatyöläiselle!
Soste aloittaa yt:t, jos kaikki menee hyvin, niin 29 suojatyöläistä 31:sta saa kenkää. Mitäpä sostelaiset jos menisitte243471