Eli miten hemmottelisin miesystävää jonka kanssa en vielä asu,seurusteltu vuosi? Varsinkin miesten mielipiteitä kaipaan! Laittaudun aina kun nähdään,piparia saa jos haluaa (pidän seksistä niin ei ole tarvetta pihdata) ja teen ruokaakin.Ja toisinaan hieron. Rahaa ei ole ylettömästi niin en voi mitään suuria yllätyksiä valitettavasti järjestää (matkaa tms). Olisiko vinkkejä miten miehen saisi tuntemaan itsensä oikein kuninkaaksi?
miehen hemmottelu
12
2149
Vastaukset
- aggh
Strippausta ja paras kaveri mukaan petipuuhiin.
- mies_5fgds
- miehen neuvo
Onhan sitä tossa jo. Muuta en keksi, kuin pidä seksielämä vaihtelevana.
- Rakkaus voittaa
Veljeni vaimo sanoi:joskus: Rakasta pitää katsoa silmiin joka aamu, vakaasti, vaiti ja sydämellä, pitkään. Näin olen tehnyt ja saanut elämäni kauniimman katseen osakseni,
- kaappi hetero
Ihanan pullantuoksuinen runomieli...pide.
- Mies
Raskaan työpäivän jälkeen hieronta tekee hyvää.
- ihana nainen
sul on oikeat teesit jo käytössä! pidä ne! tietysti pieniä kehuja joskus,niistä tykkää naiset ja miehetkin...
- sauvaseuraa
Me miehet tykätään kun hierotaan hyväntuoksuisella hierontaöljyllä. Oikeaa hierontaöljyä löytyy aikuisten lelukaupoista ja joskus hyvin varustetuista halpahalleista. Valot pois ja tunnelmatuikut vaan loistamaan. Eli patjalle vaan ja suojalakanan päälle vatsalleen. Ensin selkä, reidet, pohkeet ja viimeiseksi pakarat. Sitten etupuolelta rintalihakset, pohkeet, reidet ja lopuksi sellaiset paikat missä kramppeja esiintyy. Monen miehen salainen haave on saada myös sisäistä hierontaa. Välineitä ja luikkareita löytyy a.lelukaupasta. Se on parasta suorittaa pakarahieronnan jälkeen. Jotkut miehet tykkää pakaroiden läpsyttelystä ennen akuuttia toimenpidettä, että paikat rentoutuu kunnolla. Todella hitaasti kun etenee, niin hyvä tulee. Onnea matkaan :)
- antamalla
miehelle persettä. Siinä on sitä lahjaa kerrakseen.
- sisäänsulos
kyllä heteromiehen pitää arvostaa pillua eikä ottaa tommosii rööörejä, eikä niintä kunnon nainen tarjookaa
- sauvat+sukset
Pidän kovasti hieronnasta,Hierojan tulee olla nainen ja työasuna vain lyhyt paituli.Hänen pitää hieroa erikoisen huolellisesti jalat polvista ylöspäin ja viipyä pitkään keskivartalon kohdalla.
- Bay
No, jos omiin kokemuksiin on uskominen, niin miehet yleensä nauttivat visuaalisesta viihdykkeestä.
Mitäpä jos tarjoilet sen maukkaan aterian sievässä alusasussa, korkkarit ja kaulakoru, hiukset laitettuna ja vähän meikkiä. Jotain sensuellia tuoksua. Ateria tarjoillaan höystettynä runsaalla flirttailulla. Ja ehkä sinulle voisi sattua pari...lipsahdusta?? " Anteeksi, ei ollut tarkoitus työntää rintojani kasvoillesi.."
Älä pidä turhaa kiirettä, viiyttely lataa tunnelman sopivan sähköiseksi.
Hieman shampanjaa jälkiruuaksi, ja ehkä....pieni...näytös ;)
Loput voit keksiä itse....yllä taisikin jo olla muutama ehdotus! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2417467Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393901Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172178Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261477- 431453
- 331372
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3411190Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1411002Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23938Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7907