mietelauselma

"kun haluat huomiota, pyydä sitä, ei se ole väärin"

hihi!
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miltä tuntuu, jos häntä on loukussa ja juusto 3 millin päässä hampaista?

Äänestä
  • silloin voisi tuntua vaikka sellaiselta, että se mitä haluaisi on hyvin lähellä, mutta kuitenkin saavuttamattomissa, kuten vaikka kuu kun se oikein paistaa yöllä ja näyttää siltä että sitä voisi vaikka koskettaa.

    Äänestä

  • pieni hiiri kirjoitti:

    silloin voisi tuntua vaikka sellaiselta, että se mitä haluaisi on hyvin lähellä, mutta kuitenkin saavuttamattomissa, kuten vaikka kuu kun se oikein paistaa yöllä ja näyttää siltä että sitä voisi vaikka koskettaa.

    Kuulostaa perin viheliäiseltä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pieni hiiri kirjoitti:

"kun haluat huomiota, pyydä sitä, ei se ole väärin"

hihi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu