Pahaa teki mutta kun lupasin polkaista niin pakkohan se oli. Rouva oli jo lähtöä tekemässä tästä maailmasta sen verran alkaa olla ikää. Mutta halusi vielä kokeilla nuortamiestä. Suuauki sekä silmät kiinni se makas sängyllä ja muutaman kerran urahti. Muutaman kerran hätäännyin että joko sillä pumppu pysähty. Taustalla soi Matti ja Teppo. Aikani sitä jaksoin jyystää. Kuiva oli ja välillä en tiennyt oliko pippeli sisällä vai jyystinkö lakanan väliin. Sen verran lähti pippelistä nahka ja nyt aivan hajalla. Täytyy rasvata monta päivää että pystyy käyttämään fakkuja. Jatkossa pysyn tuoreimmissa naisissa.
Hyvää syksyä kaikille.
Ystävällisin terveisin
Kalevi
Hyvää syksyä kaikille.
Ystävällisin terveisin
Kalevi
Vastaukset 20
Vanhimmat
Kumpi teistä oli se pettäjä, sinä vai mummeli?
Olet sairas.
Kaleviraukka on todella sairas.Oletko jättäny lääkkeet ottamatta??!!!!
Miksi tuomitsette Kalevin? Ottakaa ensin omasta silmästä malka pois.
Jos tuollaisen hyväksyt et ole sen kummempi. Ei tässä tuomita ketään mutta jotakin rajaa!
Oisikohan nyt ihan totta tuo koko selitys? kuka menee pistää puoliksikuollutta vanhaa akkaa??! Anteeksi kielenkäyttöni. ;DD Kalevilla on kyllä riittäny pokka!
No näin 28 vuotiaana puoliammattilaisena urheilijana, siis kroppaa sekä vientiä on riittää, en voi ymmärtää että joku ikäiseni tai vähän vanhempikaan voi sekaantua johonkin yli neljävitoseen. Yäkh!
Siis eihän nyt ollut kyse 45-vuotiaasta vaan vanhasta lihasta n.80v. Oli rampa ja vanhus. Tekohampaatkin lasissa, mutta ei kuitenkaan vielä kalmo!
Vain naiset pystyy 80 veenäkin. Rupees vonkaa samanikäistä miestä hei, ei onnistusi.
Kirjoittiko tämän alun tämän sivun valvoja?
Ei sillä iällä ole niin merkitystä, pääasia että pulssi tuntuu.
Joku sairas taas täällä kirjoitelee. 80-vuotias on varmasti maksanut kohtuullisesti rahaa, että on saanut nuoren miehen luokseen. Toisaalta..voihan olla että tuossa on käytetty toisen hädänalaista tilaa hyväksi. Siltä minusta ainakin näyttää.
Jos kirjoittajan nimi on Kalevi, niin ei tuo itsekään liene mies nuorimmasta päästä. Eiköhän liene kuudenkympin ja kuoleman väliltä. Sairas hyävksikäyttäjä joka tapauksessa.
EN USKO TODEKSI.
Mikäs siinä on vaikeaa uskoa, se että kuivaa rusinaakin voi vielä jyystää? Liukuvoidetta vaan ja sitä ennen tarkistus, ettei ole kalmo.
Ala-arvoista tekstiä. Ei sua voi arvostaa vähääkään.
Onko muilla kokemuksia vanhuksista?
Kovasti kommenttia herätti mauton provo.
Olin yksin lomalla istui yhteisellä nuotiolla leirialueella, katsoin kun aika vanha nainen tuli nuotiolle, keskusteltiin vähä aikaa tämä Mirja sanoi ukko nukahti kävin saunassa ihan vasta katsoin harmaa pitkä tukka oli laiha ja päällä nänniti mekko annoin tikun sanoi paista sillä käänteli makkaraa otti laukusta ison jeeger maisterin nauroi otin ukola että selviää joskus. annoin motin sanoi on tässä sullekkin. juotiin jonkin aikaa kysyi paistatko sanoin vaunussa on hirven käristystä en tarvi. Kysyi mistä semmoista sanoin paistoin ja keitin tunnin Mirja sanoi se olis hyvää sanoin tule maistamaan Mirja kysyi miksi sanoin nuolen sinut käänteli makkaraa ai nuolisit miksi näin vanhaa sanoin hyvääse tekis varmaan istuttiin ja keskusteltiin kaikesta Mirja kysyi eikö muuten saa sanoin ehkä ei.
Mirja katseli ympärilleen ja söi makkaraa naurahti olet sinä sonni sanotmulle noin vaan sanoin sonni tai ei. Kun noustiin sanoin tuhon suuntaan Mirjan askel jo vippasi.
Päästiin asunto autoon sanoin sun vuoro Mirja katsoi noin vaan menin viereen avasin mekon sanoin wau sulla ei ole mitään alla. Työnsin mirjan sänkyyn suutelin jalkojaj ja suoraan pilluun Mirja sanoi otatko noin vain nuolin ja imin Mirja sanoi kohta olet hurja tai törkeä nuolin Mirjalle orgasmin sen jälkeen ei tarvinnut kysellä jalat nousi rakasteluun heti, kuiskas minulle tätä minä olin vailla ihan oikeaa kyrpää voi luoja sinua ei syöty rakasteltiin toisen kerran sain niin hyvää naista en muista milloin ainakaan siihen aikaan. Mirja lähti ja kysyi oletko huommenna vielä juotan ukon taas tunneliin ethän karkaa.
Seuraava ilta kyllä syötiin ja sitten naitiin ja naitiin aamulla uudestan oli n Mirjan sala rakas melkein vuoden vaikka matkaa oli.
Mä hoidan Joensuussa kohta 65ex rouvvaa
Huuh mikä mimmi. Mä 21vja ido